Beauty Salon Margret

kadernictvo kozmetika nechty solarium

Vitajte na našej stránke...

Salón Margret nachádzajúci sa v Žiline, pri Mariánskom námestí patrí medzi najexkluzívnejšie salóny na Slovensku. Či už to je interiérom, luxusnou kozmetikou alebo individuálnym prístupom...

Navštívte nás a nechajte sa hýčkať tímom našich skúsených odborníkov na krásu, ktorí vynaložia všetky sily a skúsenosti na to, aby ste sa u nás cítili príjemne a odchádzali spokojní a oddýchnutí. V našom štúdiu si môžete zakúpiť darčekové poukážky v hodnote, ktorú si Vy sama zvolíte. Ponúkame aj zvýhodnené balíky služieb a permanentky.

Ak budete potrebovať ďalšie informácie zavolajte nám, alebo nás navštívte na kontaktnej adrese, kde Vám s radosťou poskytneme ďalšie informácie. Budeme radi, keď nás navštívite a presvedčíte sa o tom, že i tie najkvalitnejšie služby, nemusia byť  tými najdrahšími. 


              Prinášame Vám absolútnu NOVINKU v permanentnom make up-e

Čiarkované 3D obočie čepieľkami, zaručuje 100% prirodzený vzhľad obočia, konečne obočie, aké majú americké celebrity, jemnejšia a menej bolestivá metóda z USA. 

Ponúkame Vám aplikáciu permanentného make up-u (lektorkou PMU) touto prevratnou novinkou (je to prirodzenejšia metóda, od metódy čiarkovanej strojovo) za uvádzaciu zľavu - 50% na mesiac NOVEMBER 2012
Taktiež si môžte uplatniť túto zľavu aj na KURZ PERMANENTNÉHO MAKE-UPU  v Žiline a v Bratislavev v mesiaci Júl  August 2014
Naša akadémia je školiace a vzdelávacie stredisko na Slovensku, ktoré ponúka výber kvalitných kurzov pre PMU, zdravotníckou mikropigmentáciou (s rešpektovaním hygienických bezpečnostných predpisov a noriem v zmysle legislatívy SR a EÚ)

Certifikát je platný v krajinách EU a vzťahuje sa na kurz pre začiatočníkov!                                        
Pre pokročilých pri doškolení odovzdávame osvedčenie o úspešnom absolvovaní kurzu!

Okrem profesionálnych služieb za prijaťelné ceny Vám ponúkame pravidelný prísun noviniek, otvorte si službu, ktorá Vás zaujíma a ihneď sa dozviete o najhorúcejších NOVINKACH, ktoré nám ponúka svet krásy.

 

Salón Margret, Štúrova 14, 010 01 Žilina
tel.: 0902 401 611, 0915 564 200
mail: info@margret.sk, www.margret.sk