Beauty Salon Margret

Vypadávanie vlasov - rada Spécifique z KÉRASTASE

-je odpoveďou na problematiku trvalých alebo prechodných dysfunkcií vlasovej pokožky – vypadávania vlasov, tvorba lupín, mastných vlasov.

 Diagnóza: Človek denne bežne stratí 60 – 100 vlasov. Pokiaľ vlasov vypadáva viac alebo sa tvoria zčervenané cestičky, ide o vypadávanie vlasov nadmerné. Nejčastejšou príčinou padania vlasov je nerovnováha vlasovej pokožky zapríčinená rôznými faktormy (stresu hormonálné poruchy, zmeny klimy, znečistenie životného prostredia, sezónne padánie vlasov na jar a jeseň, dedičnosť). Laboratoria Pokrokového výzkumu zistili, že nadmerné padanie vlasov je zpôsobené hromadením a tuhnutím kolagénu okolo vlasového vačku. Vlas je zvieraný, nedostatočne vyživovaný a vypadáva.
 
Riešenie: Jedinečná patentovaná molekula Aminexil® GL obsiahnutá v prípravkoch Spéci­fique aktívne pôsobí proti tuhnutiu kolagénu a tým obmedzuje vypadávánie vlasov a zároveň pod­poruje ich rast.
 
Výsledok: Pravidelnou aplikaciou je maximálne zabránené padániu vlasov a je podporený nový rast vlasov (po 6-8 týždňoch o 5% viac vlasov). Vlas získáva dostatok výživy a jeho život sa predĺžuje. Vlasy sú ľahké, pružné a lesklé.
 Obrad Stimulačný - spočíva v aplikacii molekuly Aminexil® GL proti vypadávaniu vlasov masážou, ktorá stimuluje krvný obeh a blahodárne pôsobí na rovnováhu vlasovej pokožky.
 
1. šampón - BAIN PREVENTION
Preventívna šampónová kúpeľ proti vypadávaniu vlasov. Jemne umýva a obnovuje rovnováhu vlasovej pokožky, pôsobí priaznivo na životný cyklus vlasu. Vlasová pokožka je zdravá, vlasy sú hebké.

2. intenzívna starostlivosť - INTERVENTION ANTICHUTE  Á L´AMINEXIL® GL  (10 x 6ml)
Kúra proti vypadávaniu vlasov s Aminexilom® GL. Aktívne pôsobí proti hromadeniu a tuhnutiu kolagénu, predĺžuje život vlasu. Vlasy sú hustejšie už po 6 týždňoch používania.

3. podpora z vnútra - DENSITIVE (60tablet.)
Doplnok stravy proti vypadávaniu vlasov podporujíci zároveň ich pevnosť a hustotu.

a., intenzívna kúra: 1 ampulka denne po dobu 6 týždňov na konci leta a na konci zimy.

b., udržujúca kúra: 2-3 ampulky týždenne niekoľkokrát ročne. Vlasy sú hebké a prirodzené na dotyk           


Aminexil control  z L´ORÉAL PROFESSIONNEL 

-má dvojitý princíp proti vypadávaniu vlasov - na podporu pevnosti korienkou / na stimuláciu aktivity korienkov.  

Riešenie: Starostlivosť Aminexil control bola vytvorená na to, aby účinne bojovala proti tvrdnutiu kolagénu a umožnila tak lepšie zachytenie vlasu.

Výsledok: Vypadávanie vlasov je znížené. Účinnosť Amenixelu bola preukázaná proti Placebu (prípravok neobsahujúci aminexil) štúdiou uskutočnenou na 130-tich osobách trpiacich alopéciou. V porovnaní s Placebom po 6-tich týždňoch každodennej aplikácie bolo zaznamenané znížené vypadávanie vlasov o 5 %.  

Liečba:

a., intenzívna kúra: 1 ampula denne počas 6 nasledujúcich týždňov

b., udržujúca kúra: min. 3 ampulky týždenne počas 8 následujúcich týždňov.


Je potrebné uskutočniť  2 programy ročne - na konci leta a na konci zimy.

 


Salón Margret, Štúrova 14, 010 01 Žilina
tel.: 0902 401 611, 0915 564 200
mail: info@margret.sk, www.margret.sk