Beauty Salon Margret

Protivráskový program dermaBotox

Dermatokozmetikou SynCare sa snaží podobne ako medicína priamo ovplyvniť  hĺbku a viditeľnosť vrások.

Takéto kozmetické prípravky musia na rozdiel od bežnej kozmetiky preniknúť relatívne hlboko do kožného reliéfu (vrásky).

Keďže dermakozmetika nemôže uskutočňovať chirurgické zákroky, ani aplikovať injekcie (ako pri Botulotoxíne), musí sa spoľahnúť na kvalitu krému, ktorý sa dokáže vpiť hlboko do pokožky, respektíve do škárky, ktorú vytvára vráska a následne ju vyhladiť.

Ošetrenie je špeciálne, je zamerané na hlbšie výrazové vrásky. Použitie  prípravku Derma Botexínu zabezpečí uvoľnenie vrások vzniknutých napätím mimických svalov.

 


Najúčinnejšou a najbezpečnejšou látkou je Argireline (Argireline pôsobí podobne ako botulotoxín, s tým rozdielom, že nie je toxická, látka je tvorená piatimi aminokyselinami, ktoré sa vyskytujú bežne v tele, a preto nie sú pre pokožku cudzie, Argireline je úplne bezpečný)

Po aplikácií látky Argireline sa aplikuje na pleť Alginátová maska, ktorá obsahuje patentovaný extrakt morskej riasy Thalasin, ktorý zvyšuje účinok Derma Botexínu.

Je vhodné ošetrenie absolvovať ako kúru a pokračovať doma v používaní doporučených výrobkov.


SynCare v roku 2005 uviedla na trh radu dermabotexínu s látkou Argireline doplnenú o látku Thalasine, ktorá pôsobi ešte účinnejšie na vypnutie hlbokých reliefov pokožky.

mezoterapia-239x300

mezoterapia_arcon2

 

 

 


Salón Margret, Štúrova 14, 010 01 Žilina
tel.: 0902 401 611, 0915 564 200
mail: info@margret.sk, www.margret.sk