Beauty Salon Margret

Ultrazvukové čistenie pleti

-čistenie pleti bez vytláčania a naparovania je ošetrenie pleti, ktoré prináša dokonalú regeneráciu, detoxikáciu a oživenie pleti. Pomocou unikátneho prístroja Scin Scrubber dosahujeme maximálny účinok , ktorý  sa okamžite prejavý. Je bezbolestné ošetrenie, pokožka nejavý známky podráždenia ani začervenania  ako je to pri klasických postupoch čistenia pleti. Pokiaľ túžite už o hodinu vyzerať  in , bez obáv sa objednajte na toto jedinečné ošetrenie. Ultrazvukové čistenie  sa odporúča raz za mesiac, alebo pred omladzujúcimi a liftingovými ošetreniami.

Ultrazvukový peeling - Scin Scubber  ktorý vykonáva:

  1. exfoliáciu - povrchový peeling bez poškodenia štruktúry pokožky
  2. hĺbkové čistenie veľmi jemným, bezbolestným spôsobom za pomoci desincrustačnej peny a tekutiny

Peeling - odstraňuje úplne novým spôsobom odumreté bunky zo stratum corneum. Peeling môže byť podľa intenzity: soft, medium a intenzívny. Hlavným cieľom je odstránenie odumretých buniek, exfoliácia, odstránenie zvyšného mazu, baktérií, toxínov, ktoré sú na povrchu pokožky.

Čistenie - Cieľom je hĺbkové čistenie pokožky a čiastočne pôsobí aj na melanín a tak pomáha aj pri pigmentových škvrnách. Využíva sa desincrustačný efekt. Používa sa špeciálna desincrustačná tekutina, ktorá ma vynikajúce účinky.


Okrem dokonalého vyčistenia pleti máme v ponuke:  

  1. tonizáciu a vpravovanie substancií do pokožky
  2. lifting a prekrvenie

Lifting a vpravovanie látok - Určené predovšetkým pre suchú, asfiktickú pokožku, ako dôsledok nedostatočnej hydratácie. Využíva sa v tomto programe aj mikronizaný efekt ultrazvuku, neuveriteľná hydratačná schopnosť hlavice pri vhodnej voľbe účinnej látky. Hyperémia sa využíva na prekrvenie bledej, unavenej pokožky, čo je zapríčinené zlým transportom výživných látok a spomalenou mikrocirkuláciou.

Tonizácia - využíva sa mikromasážny efekt ultrazvukovej sondy, čo veľmi kladne pôsobí na vrásky. Zlepšuje sa mikrocirkulácia v tkanivách, umožňuje následnú lepšiu penetráciu kozmetických produktov a okysličovanie buniek.

Fotka zľavy: Skin Scrubber do hĺbky očistí vašu pleť len za 11,90€ a odstráni odumreté bunky, baktérie a toxíny! Termoliečba v Beauty salóne Margret zaručí vašim rukám omladenie a uvoľnenie bolestivých kĺbov.

 


Salón Margret, Štúrova 14, 010 01 Žilina
tel.: 0902 401 611, 0915 564 200
mail: info@margret.sk, www.margret.sk