Beauty Salon Margret

Japonská manikúra P-Shine

Ak ste ešte nepočuli o revolučnej japonskej manikúre, tak je najvyšší čas ju vyskúšať. Predovšetkým, ak vás trápia lámavé, slabé a ryhované nechty. Práve na tieto časté nechtové problémy je tento japonský zázrak ako stvorený.

Japonská manikúra unikátnou technikou vytvára na vlastných nechtoch akúsi glazúru, ktorá zabraňuje ďalšiemu mechanickému poškodzovaniu nechtov tým, že v nich udržiava dôležité látky – lipidy.

Koreň nechtu dokáže po takomto ošetrení aj sám produkovať kvalitné keratínové bunky, takže efekt nie je len okamžitý po vizuálnej stránke, ale aj dlhodobí  čo sa týka vylepšenia kvality nechtu.


Priebeh liečebnej manikúry: 

Na necht sa najprv aplikuje polosuchá pasta, ktorá pôsobí abrazívne, avšak s maximálne šetrným efektom.

Táto pasta sa skladá:

 z prírodnej horniny zvanej bentonit, ktorá obsahuje látky lipidového typu a zlúčeniny kremíka, ktoré sú dôležité pre metabolizmus koreňa nechtu,

Následne sa po krátkej prestávke na necht aplikuje prášok, ktorý je zlúčeninou látok, ktoré zvyšujú lesk a dodajú elasticitu.

Prášok obsahuje:

 parafíny a včelí vosk, ktoré nechty chránia. Zároveň sú v ňom aj glycerín, pantheol a lanolín, kremík a zinok a vitamíny, ktoré nechty regenerujú – vitamín A, E, H a provitamín B5.


 

Japonská manikúra nie je iba vizuálne príťažlivá, ale aj efektívna najmä pri slabých nechtoch. Najlepšie je, že na ňu nepotrebujete žiaden lak a odlakovač, ktorý by nechty oslabil, ale len výživné pasty, leštičky a trocha času.

Pasta s púdrom sa skladajú z včelieho vosku, minerálov, zinku, vitamínov a práve preto majú taký pozitivny účinok na Vaše nechty. Japonskú manikúru môžete využívať preventívne aj pokiaľ nemáte veľmi zničené nechty a to každé 4 týždne. Pre zničené nechty, ktoré potrebujú regeneráciu sa japonská manikúra opakuje každé 2-3 týždne prvé 3 mesiace.

Ošetrenie nechtov japonskou manikúrou trvá cca 30 minút.


Ak chcete teda svoje nechty ozdraviť a dodať im viac lesku, objednajte sa na japonskú manikúru P-Shine, vaše nechty sa vám poďakujú a budú vašou skutočnou ozdobou.

Všetky služby nechtového dizajnérstva, Vám ponúkneme  od 1.1.2015

 

 

 


Salón Margret, Štúrova 14, 010 01 Žilina
tel.: 0902 401 611, 0915 564 200
mail: info@margret.sk, www.margret.sk