Beauty Salon Margret

Predĺženie vlasov za studena metódou silikónové EUROLOCY

Táto metóda nadpájania vlasov nevyužíva žiadne lepidlá ani  tepelné pôsobenie.Je to nadpojenie vlasového prameňa na prameň vašich vlasov pomocou eurolocku, ktorý je z ľahkého kovu, 6 mm dlhý, na jednom konci ,,lievikovo,, rozšírený a vystlaný silikónom. Práve toto rozšírené ukončenie a silikónová výstelka zabraňuje zrezaniu vašich vlasov. Nepoužíva sa žiadne lepidlo. Na túto metódu sú vhodné iba kliešte na to určené, pretože zatvorenie euroloku pozostáva z dvoch rôznych stlačení. 1. faza stlačenia je v strede a 2. (záverečná), zatvorenie na knižku. Táto metóda má niekoľko výhod. Keratínové I-čko (ukončenie) je presne také dlhé ako eurolok - 6mm, čo znamená, že po zatvorení euroloku ja skryté. Pramienky sa po nadpojení z vašich vlasov nezošmyknú. Ďalšou výhodou je veľmi nenápadný spoj.

Aplikácia...

...prameňov trvá individuálne od počtu použitých prameňov... cca 3 hodiny. Vlasy je treba o 3 až 5 mesiacov posunúť - je to individuálne, odvíja sa to od rýchlosti rastu vlasov klientky. Pri posúvaní vlasov je možné opätovne použiť tie isté vlasy bez skracovania.O vlasy sa však musíte starať so zvýšenou pozornosťou. Nadpojené vlasy možno upravovať podľa svojich potrieb, t.j. fúkanie, žehlenie, natáčanie, farbenie. Odfarbovanie predĺžených vlasov nie je vhodné, vzhľadom na ich jemnú kvalitu. Češeme len špeciálnou kefou, ktorá je vyrobená na nadpájané vlasy nie obyčajnou ani hrebeňom, aby sme nepoškodili spoje. 

 Počet prameňov potrebný na:

  • zahustenie vlasov: 50-80 ks
  • predĺženie vlasov: 100-150ks
Záleží od hustoty vlastných vlasov!
Posunutie spojov...
...prerábka je potrebná každé 3 - 5 mesiacov, záleží na rýchlosti rastu Vašich vlasov. Samé spoznáte kedy je ten správny čas. Býva to zväčša 5cm po odrastení spoja. Pokiaľ prerábku zanedbáte, vlasy budú zamotané a može sa stať, že opätovné použitie vlasov bude nemožné. 

Medzi výhody patrí, že ho samozrejme bez problémov odstrániť. Euro Locky sa odstraňojú opätovným stlačením spoju špeciálnymi klieštikmi, spoj sa tak znovu otvorí. Po odrastení pramienku sa musia pripojené pramene odpopjiť a opäť posunúť smerom ku korienkom, aby neboli viditeľné. Ide o takzvanú obnovu. Keď sa rozhodnete nadpojených vlasov vzdať, vaše vlasy zostávajú v stave ako pre aplikáciou, doporučuje sa len podstrihnutie, pre úpravu strihu.

Iné spôsoby rozoberania spoju:
  1. mechanické roztiahnutie spoju
Výhody tejto metódy
  • vlasy sa neskracujú
  • nepĺznu
  • pevný nenápadný spoj
  • vlasy možno fúkať, žehliť, natáčať..

 


Salón Margret, Štúrova 14, 010 01 Žilina
tel.: 0902 401 611, 0915 564 200
mail: info@margret.sk, www.margret.sk