Beauty Salon Margret

Aquaforéza - liečba celulitídy

Aquaforéza - neinvazívna mezoterapia - oproti štandartnej mezoterapii úplne bez negatívnych pocitov a efektov.

Metóda využíva špeciálne elektrické impulzy pre dosiahnutie a zlepšenie stavu celulitíd (poškodeného tkaniva). Používa vlastný proces, nazývaný Aquaforéza, reaktivujúca špecifické fyziologické procesy v tkanive. Aquaforéza cielene ovplyvňuje práve tie narušené procesy v liečenej oblasti ako je mikrocirkulácia, lymfatická cirkulácia, krvné zásobenie a tvorbu kolagénu. Aquaforézny proces využívaný v programoch pre boj s celulitídou, podporuje tvorbu kolagénu a elastínu, hydratuje a celkovo revitalizuje pokožku (stehna, zadok, boky, brucho, ...)

Koktail aktívnych substancií pripravených pre každé jednotlivé sedenie a vpravovaný pomocou Aquaforézy do pokožky ju nielen vyživuje, ale najmä detoxikuje a chráni proti volným radikálom (Monoammonium Glycyrrhizinate, Grape seed extract), zkľudňuje, regeneruje, stimuluje imunitný systém (Ginseng, Beta Glukan) a má protizápalový účinok (Allantoin, D-Panthenol, Boswellia extract).

Vlastná Aquaforézna starostlivosť sa skladá z 10 sedení. Každé jednotlivé sedenie v našom salóne Margret trvá približne 50 minút. Prvé významné výsledky je možné pozorovať medzi 5. a 6. sedením. Okrem vlastnej starostlivosti Aquaforéza zahrňuje rozsiahlu príručku s pokynmi zostavenými lekármi - odborníkmi na dermatológiu, diétológiu a liečebnú rehabilitáciu. Aj keď sa jedná o veľmi účinnú metódu založenú na najnovších lekárskych poznatkoch, má pre svoje klientky Aquaforéza relatívne príjemný priebeh.

Aquaforéza využíva vždy len maximálne tolerované intenzity nastavené pre každú jednotlivú klientku. Aquaforéza oproti invazívnym metódam nevyžaduje rekonvalescenciu.


 Prvých niekoľko ošetrení (5 - 6 ošetrení) je doporučené vykonať v krátkom slede za sebou, ostatné v týždňových intervaloch. Celý proces ošetrenia aguaforézou prebieha približne 4 týždne. Doporučené množstvo ošetrení je 10 krát. Doporučujeme  opakovanie celej kúry minimálne 1x ročne.

celu1

Pred prvým vstupom ošetrenia elektrolýzou je potrebne stanoviť: (pre založenie karty pacienta)

  • rozsah a stupeň celulitídy
  • BMI
  • percento tuku a vody v tele
  • tlak a pulz
  • rozmery postihnutých partií na tele
  • hmotnosť
  • fotodokumentáciu (s vaším súhlasom) 

Kontaindikácie: srdcové choroby, trombóza, tehotenstvo, kovové implantáty, vážne obličkové ochorenia, rakovina, epilepsia, kožné ochorenia, otvorené rany, hemofilia, pacienti uživajúci antikoagulanty. 

radiofrekvencia3

 


Salón Margret, Štúrova 14, 010 01 Žilina
tel.: 0902 401 611, 0915 564 200
mail: info@margret.sk, www.margret.sk