Beauty Salon Margret

Čokoladové zábaly

Čokoládové zábaly - exkluzívny celotelový zábal pôsobí na všetky zmysly a ponúka neopakovateľné citové prežitie a uvoľnenie.
Čokoládový zábal je vhodný pre mladé aj staršie dámy. Je bohatý na vitamíny A, E, F, H, minerálne soli, železo, magnézium, draslík. Tieto zložky v spojení s polyfenylmi a flavonoidmi spomaľujú proces starnutia a udržujú pokožku vo výbornom stave.

Účinky:

  • Spomaľuje starnutie pokožky
  • Zlepšuje pružnosť a tonizáciu pokožky
  • Odburáva tukové bunky
  • Stimuluje krvný obeh
  • Celková relaxácia a zlepšenie psychyckého stavu

Prvý krok: Čistiaca fáza

Čokoládový peeling na báze gélu obsahuje jemne rozomleté lusky a semienka kakaovníka. Dôkladným peelingom odstraníme odumreté bunky pokožky, ktorá je po umytí mäkšia, dokonale hydratovaná a prevoňaná čokoládou.

Druhý krok: Aktívna fáza

Čokoládová maska so 100% extraktom kakaovníka obsahuje vitamíny A,E,F,H. Tieto chránia telo proti strate vody a regenerujú pokožku. Minerálne soli, železo, magnézium, vápnik a fosfor ktoré pomáhajú látkovej výmene. Extrakt je obohatený kofeínom, ktorý zlepšuje krvný obeh a likviduje tukové bunky. Čokoláda nazývaná aj "nápoj bohov", okrem zoštihlujúcich a anticelulitídnych účinkov podnecuje organizmus k tvorbe endorfínu, ktorý je zodpovedný za zvýšene sebavedomie, účinkuje relaxačne a antidepresívne.

Tretí krok: Hydratačno-masážna fáza

Výživný krém "mliečna čokoláda" má regeneračné a revitalizačné účinky. Okysličuje pokožku, dodá jej svieži a zdravý vzhľad. Čokoládový krém je bohatý na antioxidanty, ktoré chránia pokožku pred vplyvom voľných radikálov a spomaľujú proces starnutia.

Upozornenie:

Všetky ponukané zábaly sú vhodne podstupovať mimo letnú sezónu.

 


Salón Margret, Štúrova 14, 010 01 Žilina
tel.: 0902 401 611, 0915 564 200
mail: info@margret.sk, www.margret.sk