Beauty Salon Margret

Botox na vlasy = plastická operácia pre rekonštrukciu vlasov

Vlasová starostlivosť Loreal Professionnel Fiberceutic úspešne preniká za hranice estetickej medicíny a ponúka zákazníčkam novú dimenziu hĺbkovej regenerácie s dosiaľ nepoznanou účinnosťou. Je určená predovšetkým pre poškodené vlasy.

Technológia

Revolúciu v účinnosti služby Fiberceutic umožňuje výnimočná molekula Intra-cylane. Táto molekula pôvodom v starostlivosti o pleť, teraz ukazuje svoju vysokú účinnosť a variabilitu rovnako vo vlasovej starostlivosti. Pôvod Intra-cylane je čiastočne minerálny a čiastočne organický. Mikroskopické rozmery jej umožňujú preniknúť do samého jadra vlasového vlákna a jej jedinečnou vlastnosťou je schopnosť tvoriť siete amino-kyselín na molekulárnej úrovni jednoduchým pridaním vody.

video technológie ...

http://www.youtube.com/watch?v=cJEcUFPOGHs

Po pridaní vody sa molekula začne rozvíjať, prichytí sa na vlasové vlákno a vystuží ho zvnútra. Jej 3D sieťová štruktúra a zloženie obsahujúce amino-kyseliny ako základné stavebné prvky vlasového vlákna, umožňujú pôsobiť v samom jadre vlákna a spevní ho a regeneruje zvnútra.

Účinnosť technológie Intra-cylane je určená pre regeneráciu silne precitlivených vlasov poškodených častým fénovaním a žehlením, nešetrným odfarbovaním a používaním nevhodných vlasových prípravkov. Takýto vlas nesie na prvý pohľad viditeľné známky poškodenia, je krepový, bez lesku a bez života.

Výsledok

 • okamžitá hĺbková regenerácia vnútri vlasového vlákna
 • vnútorná štruktúra vlasového vlákna obnovená a scelená 
 • vlasové vlákno je spevnené a znovu vyplnené zvnútra
 • vlasy sú prirodzené, pevné a zamatovo hebké na dotyk, ako znovuzrodené
 • dlhodobý efekt: 1 aplikácia vydrží až 10 umytí
video aplikácie ...

http://www.youtube.com/watch?v=cJEcUFPOGHs

 • umytie vlasov šampónom Fiberceutic
 • aplikácia Loreal Fiberceutic botox sérum
 • masáž hlavy 3 minúty (pre lepšie vpravenie séra do vlasov, prameň po prameni)
 • aplikácia Loreal Fiberceutic maska pre jemné/husté vlasy
 • 5 min. hĺbková regenerácia pod elektrickým Klimazónom
 • umytie vlasov 
 • sušenie vlasov a styling

Kúra vydrží až 10 umytí!

Služba FIBERCEUTIC obsahuje tri prípravky. 

Fiberceutic šampón,  pre veľmi poškodené jemné vlasy. Vypĺňa vlasové vlákno zvnútra, regeneruje a pomáha proti ďalšiemu ničeniu. Citlivým vlasom navracia späť ich prirodzený stav. Zanecháva vlasy s pevným a prirodzeným vzhľadom.

Základným prípravkom je koncentrované regeneračné sérum - Loreal Fiberceutic botox sérum pre veľmi poškodené vlasy. Jedná sa o prelom starostlivosti o chemicky ošetrené, extrémne poškodené vlasy. Vlasy sú teraz reštrukturalizované hlboko vnútri a získajú dlhotrvajúcu obnovu štruktúry. Pre viditeľne viac vlasov, jemnosť a lesk. Aj po desiatich umytiach je vlas vyživovaný INTRA CYLANET molekulou, ktorá je stále prítomná vo vlasoch.

Po aplikácii séra sa aplikuje jedna z dvoch regeneračných starostlivostí - masiek. Záleží od kvality vlasov akú silu starostlivosti kaderníčka zvolí.

Prvá je na jemné vlasy avšak poškodené. Efektom je ich stopercentná regenerácia bez nežiaduceho splihnutia, naopak vytvára sa push up efekt. Vlasy sú pružné objemnejšie a lesklejšie.

Druhá je na normálne až husté vlasy a ich poškodenie je buď mierne alebo silné. Vlas si z celého procesu regenerácie vyberie len toľko koľko je potrebné zvyšok sa vyplaví pri oplachovaní. Vlasy tak ostávajú pružné, bez zaťaženia očividne zregenerované s vysokým leskom a sú zamatovo hebké na dotyk.Tento efekt vydrží desať umytí počas ktorých sa vlasy ľahšie rozčesávajú či upravujú kefou.

FIBERCEUTIC nie je vhodné aplikovať bezprostredne po farbení alebo melírovaní vlasou. Najlepšie aspoň jeden alebo dva týždne po chemickom zásahu vo vlasoch.

 


Salón Margret, Štúrova 14, 010 01 Žilina
tel.: 0902 401 611, 0915 564 200
mail: info@margret.sk, www.margret.sk