Beauty Salon Margret

Colorovanie, melírovanie, tónovanie

Ponúkame luxusnú kadernícku starostlivosť o vlasy a vlasovú pokožku. Pracujeme s profesionálnymi svetovými značkami WELLA, L´OREAL PROFESSIONEL a KÉRASTASE PARIS, ktoré sa dostali do povedomia celého sveta, najmä výsledkami v práci s vlasovým vláknom a riešení špecifických nedostatkov vlasovej pokožky.

Zatiaľ čo L´OREAL PROFESSIONAL symbolizuje vrchol kvality aj vďaka zastrešovaniu najprestížnejších kaderníkov sveta, KÉRASTASE PARIS má za úlohu prinášať vlasom a ich majiteľom pocit luxusu prispôsobeného na mieru ich požiadavkám.


 ...otvárame Vám bránu do sveta exkluzívnej starostlivosti o vlasy a vlasovú pokožku...

Fotka zľavy: Exkluzívne kadernícke služby už od 8,40€ v prestížnom Beauty salóne Margret! Módny strih vlasov s regeneráciou Kerastase Paris, botox na vlasy Loreal Fiberceutic alebo farbenie L'ORÉAL PROFESSIONNEL.

Ponúka farieb z Loreál PROFESSIONNEL:

MAJIREL farbiaci regenerujúci krém s Ionen G + Incell. Kúzlo vytvorené farby s dokonalým krytím bielych vlasov. Účinná, hlboká, vibrujúca od tej najmiernejšie až k tej najodvážnejší, s čiastočným alebo celkovým efektom. S každým ďalším farbením je vlas chránený a ošetrený. Oxidačné farbenie - systém double recharge. Účinné látky selektívnej starostlivosti (Ionen G + Incell) reagujú vo vnútri i na povrchu vlasu. Jedinečné spojenie farbiacich zložiek pokrýva vlas dokonalou a dlhotrvajúcou farbou. Vysoká odolnosť. Až do 100% krytia bielych vlasov. Zosvetlenie až o 3 tóny. Doba pôsobenia: 35 min.


RICHESSE DE DIACOLOR jemná farba a starostlivosť bez amoniaku s ochranným účinkom. Dlhodobý lesk a starostlivost. Odlesky podľa Vášho výberu. Bohaté a hlboké odlesky tón v tóne. Výnimočná jemnosť, žiarivý a dlhodobý lesk. Najlepšia voľba pre mužov, ktorí chcú skryť biele vlasy. Ionen G, obsiahnutý v Richesse de diacolor posilňuje štruktúru vlasového vlákna, olej z marhuľových jadier spevňuje medzimolekulárny cement a Oleo-elementy vo forme vosku vypĺňajú vlasové vlákno výživnými lipidmy. Polymér top-coat obaľuje povrch vlasu ochranným filmom, ktorý odráža svetlo dlhodobým a žiarivým leskom.


HI.RICHESSE mierne zosvetľujúca jemná farba a starostlivost bez amoniaku. Dlhodobý lesk a starostlivost. Odlesky podľa vášho výberu. Výnimočná jemnosť, žiarivý a dlhotrvajúci lesk. HI.Richesse obsahuje Ionen G, ktorý posilňuje štruktúru vlasového vlákna, olej z marhuľových jadier spevňuje medzibunkový cement a Oleo-elementy vo forme vosku vypĺňajú vlasové vlákno výživnými lipidmy. Nový polymér Top-Coat obaľuje povrch ochranným filmom, ktorý odráža svetlo dlhodobým a žiarivým leskom.


DIARICHESSE - je inovatívná, unikátná bezamoniaková farba od L'Oréal Professionnel. 

Perfektná pre krytie šedín (až do 70% šedín vo vlasoch). 
Dodáva bohaté, hlboké odlesky a výnimočnú hebkosť. 
Zosvetlenie až o 1,5 tónu. 
Ideálne pre prírodné vlasy alebo vlasy s podielom šedín do 70%. 

Vhodná pre: 

  • Zakrytie prvých šedín vo vlasoch 
  • Navrátenie prirodzeného odtieňa vlasov 

Táto bezamoniaková semi-permanentná farba na vlasy od L'Oréal Professionnel sa mieša s L'Oreal Professionnel Diactivateur.


LUOCOLOR - vyživujúca gélová oxidačná farba. Celé kreatívne bohatstvo oxidačnej farby je vložené do nevšedného svetelného a plastického efektu. Nové zloženie farby: svieža, žiarivé a plastické farby. Nová technológia Nutrigelu: Technologická inovácia tejto farby vytvárajú svieže, prirodzené a jemné odtiene. Predovšetkým zachovávajú prirodzený reliéf vlasov.


CHROMATIVE - prelivovýáfarba bez oxidantov. 

Nová prelivová farba L'Oreal Professionnel CHROMATIVE je zložená z látok, ktoré nepodliehajú oxidačnej reakcii. Nezosvetľuje ani nepreniká do vlasov. Tým je vylúčené, aby boli vlasy akokoľvek poškodené. Odtieň farby sa postupne vymýva pri zachovaní prírodných pigmentov. Chromative pokrýva prvé biele vlasy (až 30% šedín). Vydrží až 10 umytí.


DIALIGHT - je inovatívna, unikátna kyslá technológia na báze gelovokrémovej farby od L'Oréal Professionnel. 

Perfektná pre osvieženie farby. 
Ideálne pre trvalené a citlivé vlasy. 

Vhodná pre: 

  • oslnivý, dlhodobý lesk vlasov 
  • osvieženie melírov vo vlasoch 

Čo znamená kyslá technológie a čo to znamená pre vlasy? 
Počas miešania farby sú bázické zložky neutralizované. V tomto prostredí vodnej báze s kyslým pH sa zväčší vlasové vlákno len mierne a je tak čo najlepšie ošetrené. Farebné pigmenty ideálne priliehajú na existujúce pigmenty vo vlasoch. 

DIALIGHT je výsledkom a na pohľad senzačný! Vďaka uhladenie vlasovýh dĺžok vyzerajú vlasy po farbení tak pružne, aký by bola použitá kôra. To však neznižuje farebnú intenzitu a žiarivé reflexy. Vlasy získajú unikátny lesk. 

Táto bezamoniaková semi-permanentné farba na vlasy od L'Oréal Professionnel sa mieša s L'Oreal Professionnel Diactivateur.


DIACOLOR GELEÉ - demipermanentní, ľahla tónovacie gél bez amoniaku. 

Brilantný, prirodzene vyzerajúce žiarivé farby. 
Ionen G vlasy obnovuje a chráni.


INOA - nová krémová farba vlasov od L'Oreal. Bez vône. Bez amoniaku. Optimálna šetrnosť k vlasovej pokožke. Rýchle rozmiešanie zmesi vďaka samoemulgujícím zložkám. Inoa napomáha rešpektovať prirodzenú ochrannú vrstvu vlasového vlákna. Vlasy sú rovnako hladké ako pred farbenie a ešte hebkejšie na dotyk. Obsahuje škálu presných a predvídateľných odtieňov. Zosvetlenie až o 3 tóny. Výnimočná rovnomernosť barvného výsledku odtieni od korienkov ku končekom. Perfektné krytie bielych vlasov. 
Systém INOA sa skladá z troch častí. Pre jednu aplikáciu je treba zmiešať 40g Oleo gélu + 60g Rich oxidanta 3% alebo 6% (pre krytie bielych vlasov a pre zosvetlenie až o 2 tóny) alebo 9% (pre zosvetlenie až o 3 tóny) + 2 tuby farbiaceho gélu (2x8gr). 
Množstvo farbiaceho gélu v mini tubách umožňuje miešanie dvoch odtieňov medzi sebou alebo zmiešaní vybraného odtieňa sa základným odtieňom pri krytie bielych vlasov (používa sa pri krytia 70% a viac bielych vlasov). 
Škálu odstínů si môžete prezrieť kliknutím na obrázok vyššie a potom kliknutím na tabuľku s odtieňmi (zobrazí sa Vám bližšie). k


INOA SUPREME Anti-Age Coloration - omladzujúci oxidačná farba bez amoniaku. Špeciálne vyvinutá pre podiel bielych vlasov od 70% do 100%. 

Výhody: 
* Perfektné krytie počas 30tich minút. 
* Nie je potrebné miešať so základnými tónmi. 
* Stará sa o vlasové vlákno a dodáva vlasom plnosť. 
* Maximálne pohodlné použitie. 
* Duálne sa odrážajúce farbivá, ktorá prináša pleti svetlo. 


ODFARBENIE

-pasta pre všetky techniky odfarbovanie a melírovanie. Nová služba pramienky & melírovanie. Ošetrené vlákno, blond na mieru. Absolútne rešpektovanie vlasu. Vlasové vlákno je rešpektované, ošetrené, blond odtieň je žiarivý a lesklý. Platinium sa používa výhradne v salónoch a je určený na melírovanie a zosvetlenie pramienkov. Poraďte sa so svojím kaderníkom L'Oréal Professionnel. Odbarvující pasta, ktorá obsahuje nutricerid ™ a biely včelí vosk za súčasného pôsobenia nutrivyvíječe, ktorý obsahuje zapuzdrené lipidy.

-odbarvující prášok pre melír na voľnom vzduchu aj vo fóliách. Technika zosvetlenie pramienkov a melírovanie voľne na vzduchu alebo vo fóliách pre prírodné alebo farbené vlasy. Nekonečné efekty na mieru, ktoré podčiarknu strih vlasov, vytvorí blond ako od slnka alebo ten z vášho detstva. Platine precision zosvetľuje. Zosvetlenie: až o 7 tónov.


Absolútna NOVINKA 2012!!!

Chroma Care -je prvá farbiaca krémová starostlivosti s dvojitým efektom zo SérieExpert

Obnovenie farby Oživuje farbu a zvyšuje jej intenzitu. Starostlivosť s marhuľovým olejom Vyživuje vlasy, zanecháva ich pružné a žiarivé.

Efektívne zloženie:
- Hladká textúra
- Ľahká a rýchla aplikácia
- Vynikajúce oživenie farby

Doba pôsobenia:
5 až 10 minút

Stačí aplikovať každé 3 až 4 umývanie vlasov, namiesto bežnej starostlivosti.

Odtiene chroma care:

                       Pre blond vlasy
Ideálne pre odfarbené aj melírované vlasy pre zachovanie dúhových odleskov
  2 - svetlé odtiene - pre dosiahnutie studených odleskov

Oživí Vašu blond farbu a zachová prirodzene béžovej odlesky
  13 - svetlé odtiene - pre dosiahnutie prirodzených až béžových odleskov

                       Pre hnedé vlasy
Eliminuje nežiaduce odlesky pre zachovanie studených hnedých odtieňov
  23 - stredne až tmavé odtiene


Zlaté, medené odlesky pre oživenie Vašej hnedej farby a ich teplých odtieňov
  34 - stredné odtiene

                       Pre mahagónové vlasy
Ideálne pre pôvodné mahagónové a červené odtiene, ktoré intenzívne rozžiaria
  5 - stredne až tmavé odtiene farebné

 


Salón Margret, Štúrova 14, 010 01 Žilina
tel.: 0902 401 611, 0915 564 200
mail: info@margret.sk, www.margret.sk