Beauty Salon Margret

Lepenie rias 3D I-LASH DESING

Semipermanentné riasy - I-LASH DESING - 3D efekt predlžuje a zahusťuje riasy. Je revolučným novým produktom, ktorý Vám dovolí splniť si Váš sen mať dlhé, husté, neodolateľné, ale pritom k nerozoznaniu prirodzené riasy.

Semipermanentné riasy  nosia modelky a celebrity na celom svete a teraz sú tu aj pre Vás!

  • I-lash design nie sú tradičné umelé riasy.
  • Jednotlivé riasy tenulinké ako vlások sa aplikujú špeciálnym lepidlom na vlastné riasy.
  • Prilepenie vôbec nie je viditeľné, oko sa opticky zväčší a rozjasní.
  • Riasy sú krásne tvarované, aplikujú sa v rôznych dĺžkach, hrúbkach, farbách.
  • Odolné voči vode, potu a slzám
  • Vydržia 60-90 dní, dopĺňajú sa po 2-4 týždňoch


Pri dodržaní odpovedajúcej starostlivosti môžu vydržať tak dlho ako prírodná mihalnica, ku ktorej je i-lash prilepená. Prírodná mihalnica vypadáva každých 6 až 8 týždňov a je nahradená rastom novej mihalnice. Keďže každý deň strácame niekoľko málo mihalníc, je obyčajne potrebné každé 2-4 týždne čiastočné doplnenie. I-lash mihalnice existujú v rôznych farbách, hrúbkach a dĺžkach. Okrem čiernej farby ponúkame modrú, purpurovú, hnedú, zelenú, bordovú a blond. Odlesky farieb môžu dosiahnuť skvelý efekt.

Jedna z výhod i-lash mihalníc je, že maskaru nebudete potrebovať. Vaše mihalnice budú krásne, silné a dlhé i bez maskary. Jedinú maskaru, ktorú môžete používať, je špeciálna priesvitná maskara, ktorá predlžuje trvanlivosť spojov s ochrannou povrchovou vrstvou. Tú si môžete zakúpiť u nášho i-lash dizajnéra v našom salóne Margret.


Máme v ponuke aj umelé mihalnice, v rôznych dĺžkach, farbách, melírované, vykladané so swarovskymi kamienkami... Nádherné mihalnice pre zvláštne príležitosti....a na každý deň.

Teraz môžete mať mihalnice, o akých ste vždy snívala. Úžasné semipermanentné predlženie mihalníc, ktoré prirodzene zvyšuje krásu Vaších očí a Vás.

 


Salón Margret, Štúrova 14, 010 01 Žilina
tel.: 0902 401 611, 0915 564 200
mail: info@margret.sk, www.margret.sk