Beauty Salon Margret

Mezolift - pristrojový lifting tváre

BEZ  IHIEL... EXPERT  NA VRÁSKY A TONUS PLETI!!!

Odstránenie vrások pomocou patentovanej metódy na princípe Aquaforézy, bez ihiel, s využitím laseru a elektrických pulzov dosiahneme zlepšenie stavu starnúcej pokožky, bez porušenia povrchu pokožky.

Vyhladenie vrások, hydratácia, omladenie a spevnenie.

Ako jediný salón na strednom Slovensku vám ponúka túto najnovšiu metódu omladenie tváre  


Neinvazívna mezoterapia - (No-Needle Mesotherapy™) - metóda využíva špeciálne elektrické impulzy pre dosiahnutie a zlepšenie stavu starnúcej pokožky (poškodeného tkaniva). Neinvazívna mezoterapia používa vlastný proces, nazývaný Aquaforéza, reaktivujúca špecifické fyziologické procesy v tkanive.

Aquaforéza cielene ovplyvňuje práve tie narušené procesy v liečenej oblasti ako je mikrocirkulácia, lymfatická cirkulácia, krvné zásobenie a tvorbu kolagénu.

Aquaforézny proces využívaný v programoch pre boj s vráskami  podporuje tvorbu:

  • kolagénu a elastínu
  • hydratuje
  • tonizuje a celkovo revitalizuje pokožku (okolie úst a očí, čelo, tvár, krk a dekolt)

Koktail aktívnych substancií vpravovany pomocou Aquaforézy do pokožky ju nielen vyživuje, ale najmä detoxikuje a chráni proti volným radikálom (Monoammonium Glycyrrhizinate, Grape seed extract), zkľudňuje, regeneruje, stimuluje imunitný systém (Ginseng, Beta Glukan) a má protizápalový účinok (Allantoin, D-Panthenol, Boswellia extract).

Vlastná Aquaforézna starostlivosť sa skladá z 10 sedení. Každé jednotlivé ošetrenie  v našom salóne trvá približne 30 minút, výnimočne pri pokročilejších štádiách či rozsiahlejších oblastiach až 50 minút. Prvé významné výsledky je možné pozorovať medzi 5. a 6. sedením.

Okrem vlastnej starostlivosti Aquaforéza zahrňuje rozsiahlu príručku s pokynmi zostavenými lekármi - odborníkmi na dermatológiu. Aj keď sa jedná o veľmi účinnú metódu založenú na najnovších lekárskych poznatkoch, má pre svoje klientky Aquaforéza relatívne príjemný priebeh. Aquaforéza využíva vždy len maximálne tolerované intenzity nastavené pre každú jednotlivú klientku.

Aquaforéza oproti invazívnym metódam nevyžaduje rekonvalescenciu. Prvých niekoľko ošetrení je doporučené vykonať v krátkom slede za sebou, ostatné v týždňových intervaloch. Doporučujeme opakovanie celej kúry minimálne 1x ročne.

Neinvazívna mezoterapia...

  • odstraňuje vrásky
  • podporuje tvorbu kolagénu a elastínu
  • ovplyvňuje mikrocirkuláciu, lymfatickú cirkuláciu a krvné zásobovanie
  • detoxikuje, chráni proti voľným radikálom
  • hydratuje, tonizuje a revitalizuje pokožku

Fotografie   PRED / PO

alt

 

 po 10-tich ošetreniach

alt

 

  po 7-mich ošetreniach

 


Salón Margret, Štúrova 14, 010 01 Žilina
tel.: 0902 401 611, 0915 564 200
mail: info@margret.sk, www.margret.sk