Beauty Salon Margret

 

LUXUSNÉ KOZMETICKÉ ZNAČKY

Gatineau

- patrí medzi vedúce francúzske kozmetické značky. Úspech značky Gatineau spočíva vo vyše 70 ročných skúsenostiach s vysoko účinnými produktmi a do budúcnosti zameranými ošetrujúcimi metódami. Gatineau, ako ozajstný špecialista, ponúka dnešným náročným ženám inovatívne, kompletné ošetrujúce programy pre každý typ a stav pokožky.

Phyris 

- je moderná a inovatívna High-Tech kozmetika, ktorá pravidelne prináša nové produkty. Nemecká ošetrujúca kozmetika, ktorej podstatou je 3-fázové ošetrenie predstavuje jedinečný prístup do sveta modernej starostlivosti s priestorom pre individualitu a zmenu. V 1. fáze sa venuje príprave pleti a dôkladnému čisteniu. Hlavná, 2. fáza aktivuje pleť (použitie Termasomi), aby sa dosiahlo optimálne prijatie vysokohodnotných Phyris účinných látok. 3. fáza ponúka širokú paletu ošetrujúcich produktov na tvár a telo.


 

CLEANSING RANGE - čistiaci program

Dôkladné čistenie pleti je základom pre efektívnu starostlivosť o pleť. Táto PHYRIS rada pokrýva celú škálu profesionálnych kozmetických produktov na čistenie pleti. Všetky PHYRIS čistiace prostriedky sú vysoko-kvalitné koncentráty a postačí ich aplikovať v malých množstvách.


TONIC - toniká

Dôkladné čistenie pleti je základom pre efektívnu starostlivosť o pleť. Táto PHYRIS rada pokrýva celú škálu profesionálnych kozmetických produktov na čistenie pleti. Všetky PHYRIS čistiace prostriedky sú vysoko-kvalitné koncentráty a postačí ich aplikovať v malých množstvách.


SOMI - aktivácia pleti

Po očistení pokožky prostredníctvom Somi, podľa vášho výberu, aktivujete funkcie pokožky a jej prirodzenú odolnosť. Cielená aktivácia so Somi robí Vašu starostlivosť o pleť ešte účinnejšou, viac kompatibilnou, a dokonca aj dlhšie vydrží.


HYDRO ACTIVE – hydratácia

Vysoko-kvalitná hydratačná starostlivosť pre všetky typy pleti. PHYRIS Hydro Active výrobky boli vyvinuté predovšetkým pre mladšie typy pokožky s nedostatkom vlhkosti. Táto nová hĺbkovo-hydratačná rada produktov kombinuje aktívnu starostlivosť o pokožku s dlhodobou ochranou proti nadmernej dehydratácii pokožky. "Produkt so starostlivosťou o pokožku s prísunom hydratácie.


HYPER SENSITIVE - citlivá pleť

Osobitná starostlivosť o citlivú, podráždenú, na alergie náchylnú a extrémne suchú pokožku. Optimálne prípravky pre starostlivosť o citlivú a extrémne suchú pokožku, ktorá je náchylná k alergiám. Výrobky udržujú pokožku v rovnováhe a v pokoji. Kompletný rad produktov je bez parfumov, farbív a konzervačných látok.


PHYTO VITAL - zaťažená a náročná pleť

Vysoko kvalitná, efektívna a intenzívna starostlivosť pre veľmi náročnú a stresovanú pokožku. Náročná pokožka, ktorá má tendenciu vytvárať jemné vrásky potrebuje extra špeciálnu starostlivosť. PHYRIS Phyto Vital produkty boli špeciálne vyvinuté pre túto starostlivosť.


DERMA CONTROL - problematická pleť

Pohodlný systém starostlivosti o pleť, ktorá má kožné problémy. Hlavnou účinnou látkou rady DERMA CONTROL je mikro-strieborný, inovatívny prvok s pozitívnymi vlastnosťami, ktoré pôsobia vzájomne v starostlivosti o pleť. Tieto produkty sa efektívne starajú o aknóznu pleť a zároveň ju vysoko hydratujú.


PERFEKT AGE – starostlivosť o predčasné starnutie kože

Exkluzívna Anti-aging starostlivosť proti predčasnému starnutiu pokožky. PERFECT AGE je vynikajúca starostlivosť a optimálna prevencia pokožky pre všetky ženy, ktoré by chceli dosiahnuť nadčasovú krásu pre seba a svoju pokožku. PERFECT AGE rada od PHYRIS kombinuje najnovšie, vysoko klasifikované účinné látky, ktoré poskytujú účinnú ochranu proti negatívnym vplyvom z vonkajšieho prostredia a podporujú pokožku, aby si zachovala pôvodné a regeneračné funkcie. Pre nadčasovo krásnu pleť, jemnú ako je hodváb a satén.


EYE ZONE - očné partie

Obohatená, hydratačná starostlivosť o okolie očných partií vynikajúco dopĺňa PHYRIS starostlivosť o pleť.


MEN LINE - pre mužov

Individuálna starostlivosť pre osobitné potreby mužskej pleti. Kto chce byť vnímaný ako naozajstný muž, bude sa musieť jednoducho vyznať v rôznych typoch krémoch. Pretože dobre upravený vzhľad mužskej pleti rozhodne prináša výhody. Podľa rôznych prieskumov na tému „starostlivosti o pleť“, 89% opýtaných mužov verí, že dobre upravený vzhľad pleti rozhodne prináša výhody v osobnom, ale aj v profesionálnom život.


LUXESSE - luxusná starostlivosť

Premium starostlivosť s trojitým efektom s dokazateľnými proti-starnúcimi výsledkami. Táto luxusná 24-hodinová starostlivosť pohladí Vašu pokožku s exkluzívny zložením. LUXESSE má unikátny trojitý účinok ako zvrátiť príznaky starnutia pokožky. Ihneď po jeho aplikácii, extrakt z čiernej perly južného mora z Tahiti robí pokožku mladšiu a plnšiu. Kyselina hyaluronová znižuje tvorbu vrások a Vaša pokožka má pevný a svieži vzhľad. Už po niekoľkých dňoch bežného používania, špeciálne rastlinné účinné látky redukujú mimické vrásky a pleť je oveľa hladšia. Ak sa používa pravidelne, proti-starnúci komplex obsiahnutý vo výrobku vytvára pevnejšie obrysy tváre a robí pokožku bacuľatejšiu.


WINTER WONDERLAND - zimná kolekcia

Táto 24 hodinová zimná starostlivosť zabezpečuje vynikajúcu ochranu pred vplyvmi z vonkajšieho prostredia počas zimného obdobia. Posilňuje imunitný systém pokožky a chráni ju pred sčervenaním. Zároveň obohacuje pokožku o tuky, ktoré ju chránia pred stratou vlhkosti.


PROFINE – pigmentácia

Vysoko efektívne bieliace koncentráty, zosvetľujú hyperpigmentáciu a fľaky. Ovplyvňujú tvorbu, rozmiestnenia a hromadenia melanínu v bunkách pokožky. Zároveň pôsobia aj na existujúce fľaky. Zvyšujú obranyschopnosť pokožky a odrážú slnečné lúče. Sú vhodné okrem pokožky na tváry, aj na fľaky na rukách, ramenách a dekolte. Podporuje hydratáciu a ochranné funkcie pokožky. Potláčajú tvorbu pigmentových fľakov a zároveň ich zosvetľujú. Pôsobí aj pri nadmernej pigmentácii spôsobenej hormonálnou poruchou.Gatineau » FLORACIL - očný odličovač

Objavte FLORACIL, produkt, ktorý jemne odličuje očné mihalnice a viečka bez vysýchania očných partií.


Gatineau » AQUAMEMORY - hydratačná rada

Vaša pokožka je pod vplyvom stresu počas celého Vášho života. Pôsobia na ňu rôzne vplyvy z vonkajšieho prostredia: škodlivé látky, vietor, slnko a rozdiely teplôt ovzdušia. Nová produktová rada AQUAMEMORY bola špeciálne vyvinutá pre udržanie dostatočnej hydratácie Vašej pokožky. Laboratóriá Gatineau vyvinuli novú už patentovú technológiu OSMAPORINE TM, ktorej zložky pochádzajú z morských rias a rastlín. Tieto aktívne látky re-hydratujú Vašu pokožku počas dlhého obdobia. Je vhodná pre ženy a mužov všetkých vekových kategórií.


Gatineau » SERENITE - rada na citlivú pleť

Ochrana a upokojenie citlivej, jemnej pleti. Citlivá pleť sa ľahko podráždi, niekedy je začervenaná, cíti sa nepríjemne, je veľmi krehká a chýba jej pružnosť. Ošetrujúca línia Serenite ponúka produkty, ktoré na povrchu pokožky plynule odovzdávajú ochranné a upokojujúce účinné látky. Pleť nepretržite ochraňujú pred každým druhom agresie a uchovávajú ju prirodzene krásnu a jemnú.


Gatineau » NUTRIACTIVE - výživná rada

Okamžitý pocit komfortu. Napätá a nepríjemná pleť, ktorá stráca pružnosť a jemnosť, a ktorá má stále nedostatok výživy. Aby ste zabránili týmto javom, ponúka Gatineau s programom Nutriactive líniu produktov, ktoré sa navzájom optimálne dopĺňajú počas celého dňa. Obzvlášť pružné molekuly Omega 3-6-9 (mastné kyseliny) prenikajú do membrán buniek, zlepšujú látkovú výmenu, chránia pleť pred únavou a starnutím pokožky. Pripravujú ju na lepšie prijatie látok potrebných pre rovnováhu a výživu pleti, dlhodobo udržať komfort suchej, nevýraznej a drsnej pleti.


Gatineau » WHITE PLAN - bieliaca rada

Rozjasnenie pleti. Bieliaci program Whitening je línia produktov, ktoré spolupôsobia, zosvetľujú a rozžiarujú pleť, znižujú produkciu melanínu a ochraňujú pleť pred slnečným žiarením. Zároveň pleť zvlhčujú a ako bonus poskytujú aj liftingový efekt.Gatineau » STRATEGIE JEUNESSE - omladzujúca rada

Účinná pomoc pri spomalení nástupu prvých viditeľných známok starnutia. Stres, únava a zaneprázdnenosť zapríčiňujú nástup prvých viditeľných známok starnutia. Postupne začne byť pleť unavená, stratí žiarivosť a nastúpia prvé vrásky. Na adresu týchto problémov vyvinulo Gatineau líniu produktov Strategie Jeunesse, ktorá vďaka vysokej koncentrácii bambusového extraktu (s regeneračnými a stimulačnými vlastnosťami) má preventívny a korekčný účinok v boji proti výskytu prvých viditeľných známok starnutia. Cieľová skupina: pre všetky ženy od 25 rokov.Gatineau » MELATOGENINE - protistarnúca rada

Laboratória Gatineau vyvinuli exkluzívnu molekulu, ktorá predlžuje mladistvosť buniek, a vpracovali ju do pokrokovej produktovej formy MelatogenineTM. Testy prevádzané na genetickom základe dokázali, že tieto produkty dodávajú kožným bunkám schopnosť ostať výnimočne dlho mladé a pružné. Výsledkom je viditeľne dlhšie udržanie mladistvého vzhľadu pleti. Cieľová skupina: pre všetky ženy od 30 rokov.Gatineau » MELATOGENINE FUTUR PLUS - protistarnúca rada +

Laboratória Gatineau vyvinuli exkluzívnu molekulu, ktorá predlžuje mladistvosť buniek, a vpracovali ju do pokrokovej produktovej formy MelatogenineTM FUTURE PLUS. Testy prevádzané na genetickom základe dokázali, že tieto produkty dodávajú kožným bunkám schopnosť ostať výnimočne dlho mladé a pružné. Výsledkom je viditeľne dlhšie udržanie mladistvého vzhľadu pleti. Cieľová skupina: pre všetky ženy od 40 rokov.Gatineau » DEFI LIFT 3D™ - liftingová rada

Kozmetický lifting v 3 dimenziách. S postupom času sa podporný systém pokožky oslabí a pleť stráca svoju pevnosť. Na podporu elasticity a hustoty pokožky vyvinuli laboratória Gatineau High-tech ošetrenie Defi Lift 3DTM PERFECT DESIGN s trojdimenzionálnym účinkom. Vrásky a linky sa zmiernia, pleť je napnutá a spevnená, vyzerá mladšie. Hlavnou aktívnou látkou je volulift- posilňuje a dodáva pokožke plnosť. Cieľová skupina: pre všetky ženy od 40 rokov.Gatineau » FEMINESSENCE - rada na zrelú pleť

Vyrieši problém zrelej pleti. S pribúdajúcim vekom sa mení množstvo hormónov v tele. Pokožka stráca vlhkosť, elasticitu a pevnosť. V niektorých prípadoch sa tvoria pigmentové fľaky, pokožka reaguje citlivejšie na škodlivé vplyvy prostredia a spomaľuje sa obnovovanie buniek. Ošetrujúci program Feminessence ponúka rad optimálne sa doplňujúcich High-Tech produktov. Vyznačuje sa spoločnou účinnou látkou- extrakt z jablkových jadierok, ktorý prispieva k vyvažovaniu porúch pokožky spôsobených hormonálnou činnosťou. Okrem toho má aj osvedčené spevňujúce, hydratujúce, revitalizujúce a ochranné vlastnosti. Cieľová skupina: pre všetky ženy od 45/50 rokov.Gatineau » ACTIVE ECLAT - vitamínová rada

Energia pre pleť. Unavená a nevýrazná pleť potrebuje jedinečnú exkluzívnu formulu Activ´Eclat C+, na báze čistého pomarančového koncentrátu s vitamínmi C, A, E a F, ktorá prebudí novú energiu, dodá jej jedinečné a trvalé vyžarovanie. Každý typ pleti bude pôsobiť mladšie a žiarivo vitálne.


Gatineau » AGE BENEFIT - luxusná rada

Bunková komunikácia je kľúčovým faktorom pri správnej funkcii pokožky. Avšak, postupom času sa medzibunková výmena spomaľuje a známky starnutia objavujú. Ak chcete obnoviť lesk a krásu zrelej pleti, objavovať AGE BENEFIT ™, high-výkon výrobkov starostlivosti o pleť, ktoré podporujú komunikáciu medzi bunkami. Viditeľne pôsobia na 4 znaky starnutia pokožky: vrásky, strata pevnosti, dehydratácia a pigmentové nezrovnalosti.Gatineau » CLEAR and PERFECT - problematická pleť

Vaša pleť má sklon k lesku, ukazuje nedostatky a máte rozšírené póry? Objavte CLEAR & PERFECT, rad produktov na čistenie pleti, ktoré pomáhajú obnoviť všetky bunky pokožky, upokľudňujú ju a dodávajú jej zamatový vzhľad.

 


Salón Margret, Štúrova 14, 010 01 Žilina
tel.: 0902 401 611, 0915 564 200
mail: info@margret.sk, www.margret.sk