Beauty Salon Margret

Profesionálny program pre pánsku pleť

Na dobrom vzhľade si potrpí až 80 % mužov. Traja páni zo štyroch považujú starostlivosť o telo za dôležitú až veľmi dôležitú. Až desať percent mužov je posadnutých vráskami. Netušia však, ako proti nim bojovať. Z plastických operácií je u slovenských mužov najobľúbenejšia korekcia padnutých viečok, lifting tváre a odsávanie tuku.


Najpoužívanejšími metódami pri odstraňovaní mužských vrások sú botulotoxín, kyselina hyalúronová, ale aj klasické hĺbkové čistenie pleti za použitia elektrokozmetických prístrojov.


Z roka na rok narastá počet mužov, ktorý využívajú podobné služby ako ženy. Navštevujú čoraz viac náš salón a využívajú naše služby nielen v kozmetike,  manikúre, pedikúre, ale aj telu radi dodajú tmavý odtieň buď zo solária, alebo telovým nástrekom  That´So. Uprednostňujú taktiež hladké telo bez chĺpkov, ktoré sa vydepiluje špeciálnym PhD depilačným systémom pre mužov.

Objavenie prvých šedivých vlasov už nepovažujú za katastrofu, nechajú si vlasy zafarbiť tímom naších kaderníkov a radi si dávajú vpravovať do vlasovej pokožky séra proti vypadávaniu vlasov. Možno aj ten váš patrí medzi takýchto mužov, urobte mu radosť a objednajte ho na niektorú z ponúkaných procedúr.

 


Salón Margret, Štúrova 14, 010 01 Žilina
tel.: 0902 401 611, 0915 564 200
mail: info@margret.sk, www.margret.sk