Beauty Salon Margret

Umelé Riasy / Trsy mihalníc

 

Hneď na úvod treba vysvetliť rozdiel medzi klasickými umelými mihalnicami, trsmi na jeden večer a dlhotrvácnymi trsmi. Umelé mihalnice si nalepíte ľahko aj sama doma, pred spaním ich však treba odlepiť a oči odlíčiť. S klasickými trsmi je práce viac, pretože sa vlepujú medzi mihalnice. Tie sa však tiež odlepia len čo prídu do kontaktu s vodou či odličovačom.

Pokiaľ patríte k dámam, ktoré macošská príroda obdarila riedkymi a ultrakrátkymi mihalnicami, zrejme ste už vyskúšali všetky možné produkty na ich predĺženie. Zhusťujúce a kolagénové maskary, špeciálne roztoky s vitamínmi, čo vaše riasy poriadne vyživia, priehľadné riasenky na nočné použitie, alebo ste si možno pri špeciálnych príležitostiach nalepili umelé mihalnice samy. Bohužiaľ, keď sa veľký večer skončil, mihalnice bolo treba odlíčiť, či v prípade umelých odložiť. S trsmi je to trochu inak.

Pre koho sú určené?
Vlastne pre každú ženu, ktorá by rada dodala svojim mihalniciam neprehliadnuteľný objem. Výnimku tvoria dámy s citlivými očami, ktoré si môžu na „nové“ mihalnice ťažšie zvykať. Napokon, práve zvyk je to, čo si nosenie umelých trsov vyžaduje. Na začiatku to totiž môže byť pre vás tak trochu šok.

Nie sú riasy ako riasy
Hneď na úvod treba vysvetliť rozdiel medzi klasickými umelými mihalnicami, trsmi na jeden večer a dlhotrvácnymi trsmi. Umelé mihalnice si nalepíte ľahko aj sama doma, pred spaním ich však treba odlepiť a oči odlíčiť. S klasickými trsmi je práce viac, pretože sa vlepujú medzi mihalnice. Tie sa však tiež odlepia len čo prídu do kontaktu s vodou či odličovačom.

Novinka!!!  Bezuzlíkové umelé riasy!

Ako sa to začalo?

Módu umelých rias odštartovalo čaro filmového plátna. Legendárny riaditeľ filmu D.W.Griffith chcel, aby vtedajšia díva Seena Owen mala vo filme Intolerance také dlhé riasy, aby sa dotýkali jej líc keď mihne mihalnicami, alebo keď  má zatvorené oči.

Samozrejme , ženy okamžite túžili po týchto umelých riasach filmových hviezd a tak sa narodil nový trend.

Umelé bezzuzlíkové riasy ARDELL

sú bez spájajúceko horného uzlikového zakončenia. Vďaka tomu sú úplne prirodzené, životnosť aplikovaných mihalníc je až 2 týždne. Aj dlhšiu dobu po nalepení ostávajú pružné, nevypadávajú,  sú ľahulinké, nezaťažujú oči ani mihalnice. Sú vode odolné – čo je obrovská výhoda napr. na dovolenke, pri rôznych spoločenských akciách a pod. Nalepením trsov dosiahneme zväčšenie, otvorenie a rozžiarenie oka. Odporúča sa na všetky dĺžky mihalníc. Viditeľný efekt po aplikácií trsov je u padajúceho viečka, ktoré sa po aplikácií opticky zdvihne.

ARDELL je svetová značka, je to absolútna jednotka v kategórií umelých rias, lebo jej poslaním je , aby každá žena mohla mať krásne, nezabudnuteľné oči práve pomocou umelých rias ARDELL. Firma bola založená ešte v roku 1971 a  názov ARDELL je kombinácia písmen z krstných  mien  zakladateľov, manželov Millerovcov. Dnes umelé riasy ARDELL sú vyhľadávanou značkou na celom svete a je to značka, ktorú používajú americké filmové hviezdy, herečky a celebrity.

ARDELL dnes ponúka najväčší výber umelých rias v absolútne najlepšej kvalite a kompletné príslušenstvo tak k individuálnym ako aj k trsovým riasam. Inými slovami ARDELL ponúka všetko  k zvodným a nádherným očiam.

Výhody umelých rias ARDELL

·         Sú ultraľhké

·         Bezpečne sa odstraňujú

·         Sú úplne prirodzené

·         Vďaka inovatívnemu lepidlu ARDELL, nalepené riasy vydržia oveľa dlhšie a sú maximálne bezpečné pre oči a riasy.

 

ARDELL – to je značka umelých rias v rôznych štýloch, aby sa dalo čo najviac prispôsobiť individualite  každého klienta. Niekoľko miliónov žien na celom svete používa len túto značku vrrátane najväčších make up artistov Hollywoodu.


 

 


Salón Margret, Štúrova 14, 010 01 Žilina
tel.: 0902 401 611, 0915 564 200
mail: info@margret.sk, www.margret.sk