Beauty Salon Margret

Jednotka v ponuke spevňovania prírodných nechtov...

pozri video... http://www.youtube.com/watch?v=-snIUS8GjyM

nový systém - Biogél prepracovaný firmou LeChat -je ideálny prostriedok pre spevnenie prírodných a poškodených nechtov na dlhšiu dobu.

Gelové nechty eniinails astranails lechat  

Len u nás v salóne Margret, ako jediný salón v Žiline Vám ponúka novinku v nechtovom dizajne priamo z Ameriky.

Biogél je určený pre ženy, ktoré majú lámavé, štiepivé nechty, ktoré nedokážu dorásť do požadovanej dĺžky.

Zaujímavosťou tejto novinky je jeho zloženie. Pri odstraňovaní sa dokáže rozpustiť pomocou prípravku na to určeného, ktorý nijak nepoškodzuje vaše prírodné nechty, narozdiel od obyčajného gélu, ktorý sa zbrusuje, čím sa stenšuje aj Váš prírodný necht.

Biogél sa nanáša technikou podobnou ako lakovanie nechtov.Vrstva biogélu spevní Vaše nechty, čo zabráni ich lámaniu či štiepeniu. Toutotechnikou sa dajú vytvoriť francúzke špičky, či iné zdobenia nechtov.

Bio-gél má výbornú viskozitu, nechty  nadobudnú zdravý a prirodzený vzhľad s vysokým leskom. Vydrží na nechtoch približne 14 dní a farba ostane rovnaká ako v prvý deň aplikácie. Tento systém umožňuje perfektné nalakovanie i zdobenie s dlhšou trvácnosťou.

  • spevňuje prírodné, oslabené a poškodené nechty
  • zanecháva krásny, lesknúci a prirodzený vzhľad
  • zabezpečuje laku dobrú priľnavosť a trvácnosť

 Ponúkame vám vynikajúci doplnok na doma Perfect Match...

...úplne zodpovedá farbe použitého Biogélu-laku a umožňuje, aby ste si mohla dolakovať odrastenú časť nechtu doma a mala vždy perfektné nechty. 

Biogél je ideálny prostriedok pre spevnenie prírodných a poškodených nechtov na dlhšiu dobu. Má výbornú viskozitu a Vaše nechty zanechá jemné, zdravé a prirodzene krásne.


Použitie: 

Prírodný necht odmastníme, jemne zdrsníme (i voľný okraj nechtu) a v tenkej vrstve nanesieme Biogél. Dáme polymerizovať do UV lampy na 2 - 4 minúty. Nanesieme ďalšiu tenkú vrstvu Biogélu a znovu dáme polymerizovať do UV lampy na 2 - 4 minúty. Zotrieme lepkavosť a pre dosiahnutie lesku zapečatíme  „BioFixatérom“ alebo UV top Coat Bio gelom.

BIO GÉL JEDNODUCHO ODSTRÁNIME...

vatový tampón namočíme do špeciálneho odstraňovača (remover), priložíme na necht a zabalíme do alobalu, alebo do špeciálnych nástavcov na prsty, cca po 10-15 minútach BIO gél jednoducho odstránime pomocou pomarančového drievka bez poškodenia prírodných nechtov. 


Všetky služby nechtového dizajnérstva, Vám ponúkneme  od 1.1.2015

 


Salón Margret, Štúrova 14, 010 01 Žilina
tel.: 0902 401 611, 0915 564 200
mail: info@margret.sk, www.margret.sk