Beauty Salon Margret

Ďakujeme, že ste navštívili našu stránku.

Salón nachádzajúci sa v Žiline, pri Mariánskom námestí patrí medzi najexkluzívnejšie salóny na Slovensku. Či už to je interiérom, luxusnou kozmetikou alebo individuálnym prístupom...                      

V prestížnom beauty salóne  Margret  zažijete zmenu podľa Vašich predstáv. Nechajte sa v príjemnom prostredí hýčkať tímom našich skúsených odborníkov na krásu, ktorí vynaložia všetky sily a skúsenosti na to, aby ste sa u nás cítili príjemne a odchádzali spokojní a oddýchnutí. Náš personál sa pravidelne zúčastňuje na školeniach a seminároch.

Okrem profesionálnych služieb za prijateľné ceny Vám ponúkame individuálny prístup a pravidelný prísun noviniek. Pracujeme zásadne len s jedným klientom, nikdy sa nevenujeme niekoľkým naraz.          

V našom štúdiu si môžete zakúpiť darčekové poukážky v hodnote, ktorú si Vy sama zvolíte. Ponúkame aj zvýhodnené balíky služieb a permanentky.

Ako prvý prinášame v kozmetike procedúry v kombinácii ultrazvuk, laser, ozón, galvanizáciu, mikrodermabraziu, neinvazívnu mezoterapiu, v ošetrení tela elektrolýzu (odburávanie tukov), aguaforézu (odstránenie celulitídy) a rôzne spevňujúce, detoxikačné a omladzujúce zábaly spojené s masážami tela, či už lávovými kameňami, bylinkovými vrecúškami, atď.

kaderníctve Vám tím kaderníkov zahustí alebo predĺži vlasy 100% prírodnými (europskými, indickými, ruskými) prameňmi, v rôznych dĺžkach a farebných odtieňov. Ponúkame Vám všetky metódy nadpájania vlasov, ktoré sú celosvetovo ponúkané. NOVINKOU  máte možnosť si vyskúšať z viacerých farieb parochní, ktoré Vám pomôžu v zmene vašej farby vlasov alebo strihu vášho účesu.

V útulných a klimatizovaných priestoroch Vám ako jediný v Žiline predstavíme  solárium  Bodywave / High Performance s lipolitickou vibračnou podlahou.

Ak budete potrebovať ďalšie informácie zavolajte nám, alebo nás navštívte na kontaktnej adrese, kde Vám s radosťou poskytneme ďalšie informácie.

 

Salón Margret, Štúrova 14, 010 01 Žilina
tel.: 0902 401 611, 0915 564 200
mail: info@margret.sk, www.margret.sk