Beauty Salon Margret

LEN U NÁS  ...nahorúcejšia NOVINKA!
SPEED TAPE - najšetrnejšia metóda už aj na Slovensku!

 - SPEED TAPE - je nielenže veľmi šetrná pri nadpajani prírodných vlasových trsov, ale predĺženie a zahustenie vlasov, je možné dosiahnuť už za pár minút. Pri tejto metóde sa aplikujú vlasové trsy v šírke 4cm (3-2-1 cm), ktoré sa špeciálnym lepením prichytia na prírodný vlas oproti sebe. Vytvorí sa tzv. sendvičový spoj, ktorý sa vyznačuje trvácnosťou, kompaktnosťou, ľahkou údržbou a hlavne šetrnosťou k prírodným vlasom.


 - vlasy sú rovnomerne a kompaktne rozložené na šírku spoja, čím nevzniká dredovanie a motanie  predĺžených vlasov.

- pásiky sa nedotýkajú pokožky, sú antialergicke, po 2 - 3 mesiacoch (podľa rýchlosti rastu vlasov) sa pásiky jednoduchým spôsobom, bez použitia kliešti, drvenia, ničenia  vlastných vlasov odstránia a znovu sa napoja.

-najvačšou výhodou tejto metódy je, že sa nepoškodzujú prírodné (vaše) vlasy.

-používajú sa 100% európske ľudské vlasy najvačšej kvality v rôznych odtieňoch, v rôznych dĺžkach.

- v prípade záujmu sa môžu farbiť, melírovať, ondulovať, žehliť a inak kadernícky upravovať.

-veľkou výhodou je, že pri tejto metóde neprichádzate o dĺžku prameňa, ako pri tepelnej keratínovej metóde, čo je pre každú z vás určite dôležité. 


Dôležité upozornenie:

Odhadom 2 až 4% ľudí nemôžu nosiť predĺžené vlasy, pretože chemické zloženie spoju má zlý vplyv na kožu na hlave. Rovnako používanie niektorých liekov môže spôsobiť uvoľňovanie toxínov, ktoré môžu zmäkčiť spoje. O používaní akýchkoľvek liekov informujte svojho stylistu(technika).

Štiepenie končekov na predĺžených vlasoch je úplne normálne a treba to očakávať.

Je dôležité si uvedomiť že človeku denne vypadne 100 vlasov, tieto vlasy môžete nájsť pri umývaní, česaní a sušení, je to úplne bežný jav. Nadmerné ťahanie, alebo vytrhávanie predĺžených vlasov môže spôsobiť poškodenie vašich vlasov!


Tento jedinečný spôsob je vhodný práve pre tých, čo si svoje vlasy nechcú zničiť a zakladajú si na zdravých a nepoškodených vlasoch.

Kladiete si otázku, čo je to za metódu Speed Tape a prečo by som mala uprednostniť túto metódu pred ostatnými?

Tento jedinečný spôsob je vhodný práve pre tých, čo si svoje vlasy nechcú zničiť a zakladajú si na zdravých a nepoškodených vlasoch.   

Je to v prvom rade metóda, ktorá je nielenže veľmi šetrná pri nadpojeni prírodných vlasových trsov, ale predĺženie a zahustenie vlasov, je možné dosiahnuť už za pár minút. Pri tejto metóde sa aplikujú vlasové trsy v šírke 4cm (3-2-1 cm), ktoré sa špeciálnym lepením prichytia na prírodný vlas oproti sebe. Vytvorí sa spoj, ktorý sa vyznačuje trvácnosťou, kompaktnosťou, ľahkou údržbou a hlavne šetrnosťou k prírodným vlasom.

                                   Chcete ďalších pár dôvodov?

1., - vlasy sú rovnomerne a kompaktne rozložené na šírku spoja, čím nevzniká dredovanie a motanie  predĺžených vlasov.

2., - spoje sa nedotýkajú pokožky, sú antialergické (niektorý ľudia sú alergický na chemické zloženie spoju z keratínu (je to továrensky farbrikované lepidlo na báze živice), rovnako používanie niektorých liekov môže spôsobiť uvoľňovanie toxínov, ktoré môžu zmäkčiť tieto keratínové spoje)

3., vlasy nie sú zaťažené váhou nových vlasov, pretože je možné rozložiť nadpojene vlasy po širších prameňoch

 4.,  odstránenie je jednoduché a rýchle, bez použitia kliešti, drvenia a hlavne ničenia vlastných vlasov

5., -veľkou výhodou je, že pri tejto metóde neprichádzate o dĺžku prameňa (ako pri tepelnej keratínovej metóde, čo je pre každú z vás určite dôležité)

          Prečo niektoré metódy ničia vlasy? dáme Vám pár odpovedí...

Je pár metód, ktoré vám  môžu  poškodiť  váš vlas. A to tak, že ich môžu odseknúť, odtrhnúť, alebo inak narušiť štruktúru, čím vlas oslabia a vlas sa po čase odlomí. Najškodlivejšia a najmenej šetrnejšia bohužiaľ je metóda Keratín. Keratín použitý na spoje vlasov na predĺženie nemá nič spoločné s tým keratínom čo vyživuje vlasy -  je to továrensky farbrikovane lepidlo na báze živice. Pri aplikácii sa keratín topí na 40°C - 220°C /záleží to od prístroja, ktorý použije kaderník -  ultrasonic alebo tepelné kliešte/ a následných pritlačením alebo zošúlaním sa prilepí do vašich vlasov. Odstraňovanie keratínových spojov je omnoho drastickejšie - spoje sa odstraňujú násilím /kde dochádza k vytrhnutiu, alebo odlomeniu živých vlasov/ alebo sa drví. Drvenie spôsobuje štiepenie a odlomenie časti šupín vlasu, vlas ostáva na mieste spoju oslabený a je to len otázka času, kedy sa odlomí.


AKO JEDINÝ NA STREDNOM SLOVENSKU VÁM PONÚKAME NAJŠETRNEJŠIU METÓDU PREDLŽOVANIA A ZAHUSŤOVANIA VLASOV

Používame 100% ľudské vlasy najvačšej kvality v rôznych odtieňoch, v rôznych dĺžkach. V prípade záujmu sa môžu farbiť, melírovať, ondulovať, žehliť a inak kadernícky upravovať.

 


Salón Margret, Štúrova 14, 010 01 Žilina
tel.: 0902 401 611, 0915 564 200
mail: info@margret.sk, www.margret.sk