Beauty Salon Margret

Omladenie pleti 24 K zlatom 

images12Účinky zlata sú odpradávna oceňované mnohými lekármi a liečiteľmi vo východnej aj v západnej medicíne.Zlato je jedným zo základných kameňov ajurvédskeho liečiteľstva, je používané v tradičnej čínskej medicíne, na jeho účinky sa spoliehali faraóni aj zakladateľ modernej západnej medicíny Paracelsus.


Výskum ukázal, že zlato má nielen antibakteriálne vlastnosti, ale skutočne prispieva k dopravení molekuly kyslíku priamo do kože. Ovplyvňuje bunkové funkcie a poskytuje pleti novú energiu. Toto napomáha k oživeniu a omladeniu pokožky. Zlato zlepšuje krvný a lymfatický obeh, prečisťuje pleť, pôsobí antibakteriálne a protizápalovo. Chráni tiež kolagénové vlákna pred poškodzovaním a má silný protivráskový efekt. Vedecky doložené účinky zlata boli inšpiráciou k vytvoreniu jedinečného GOLD ošetrenia tváre – tajomstvo Vašej krásy.


Postup ošetrenia: 

  • na odlíčenú a odmastenú pokožku ( + ultrazvukový peeling ) nanesieme sérum BASIC DERMAGEN GOLD s liftingovým a regeneračným cyklopentapeptidom
  • podkladové sérum Dermagen Gold ľahkou masážou vpravíme do pokožky
  • následne na tvár postupne položíme plátky zlatej masky na nosiči a primeraným tlakom zlato z podkladu prenesieme na pokožku (do miest kam sa nepodarilo zlato umiestniť nanesieme zlaté vločky) - rovnakým spôsobom je možné zlato aplikovať pomocou GÉLOVEJ alebo ALGINÁTOVEJ masky
  • vykonáme cca 10–20 min. liftingovú masáž tváre s Dermagen Gold olejom, pri ktorej postupne vmasírujeme všetko zlato do pokožky (pokiaľ by bola pokožka behom masáže suchá a masáž obtiažna, pridáme podľa potreby sérum BASIC) 
  • na záver ošetrenia ľahko vmasírujeme do pokožky sérum DERMAGEN GOLD TOP (toto sérum posilni  liftingový účinok svojim obsahom ceramidov a ďalších bioaktívnych zložiek, zároveň uzatvorí pokožku ochranným a výživným lipidickým a hydratačným filmom spolu s extrémne účinkujúcimi antioxidantami – kyselinou lipoovou a extraktom z jadier červeného hrozna)
  • dĺžka trvania procedúry cca 60 min.

24k GOLD Mask - Zlatá Maska z pravého zlata

Behom ošetrenia sú plátky pravého 24 karátového zlata rozdrobené na najjemnejšie čiastočky, ktoré potom v koži podporujú mikrocirkuláciu a regeneračné procesy.  Posilňujú jej obranyschopnosť, zaisťujú jej dlhodobú hydratáciu a svieži vzhľad. Masku je nutné starostlivo vmasírovať do pokožky tváre. Zlato tak zostáva vmasírované a vstrebané do pleti. Hlavná zložka: Aurums 99,9%, Argentum 0,1%


Klinické testy preukazujú, že 24k GOLD maska má rýchlejšie a lepšie výsledky než skin resurfacing laser.


DERMAGEN GOLD - Vločky z 24 karátového zlata na tvár a dekolt

Zlaté vločky sa používajú samostatne alebo ako prídavok do akéhokoľvek pleťového krému alebo séra.


COLLAGEN CRYSTAL Mask - Kolagénová maska so zlatom

Maska prikladaná na tvár s obsahom zlata a kolagénu. Vzhľadom k nedostatku spánku, nočnému bdeniu, žiareniu monitorov, znečistenia životného prostredia, používaním nesprávnej kozmetiky sa objavia čierne, žlté, suché, hrubé, vrásčité kožné problémy, ktoré maska odstraňuje. Veľmi dobre pôsobí proti vráskam, uhladzuje jemné linky, vybieli a hydratuje, hĺbkovo zvlhčuje a spevňuje pokožku, regeneruje po slnečnom žiarení. Zlato dokáže viazať vlhkosť až do 300 násobku svojej hmotnosti.  Vďaka použitiu najmodernejšej technológie, látky kondenzované v maske, ihneď po priložení na tvár vplyvom telesného tepla, prenikajú ho hĺbky epidermu. Vytvára hydratovanú, bielu a žiarivú pokožku.


GOLD PEARL Mask - Luxusná maska obsahujúca zložky zlata

 Kombináciou alginátu a glukózy sme úspešne vytvoril novinku, priesvitnú zlupovaciu masku. Je to intenzívne hydratujúca, luxusne pôsobiaca maska. Rozmaznávanie pleti ešte zvýrazňuje zlatá vrstva, ktorá dodáva pleti pocit luxusu a výnimočné žiarenie. Táto v glukóze bohatá maska hlboko hydratuje pokožku so správnym vybalancovaním hydrolipidovej vrstvy pokožky, pričom ju ukľudňuje a vyživuje. Maska symbolizuje lesk a energiu, po jej použití pleť pôsobí viditeľne zdravšie, dodáva jej hebkosť a pružnosť. použitie je veľmi jednoduché a rýchle. Zmiešame prášok s teplou vodou, tým nám vznikne kompaktná masa, ktorú nanesieme na tvár, kde stuhne. Masku, ktorá zgumovatie po pôsobení účinnej doby ľahko v kuse odstránime.

 


Salón Margret, Štúrova 14, 010 01 Žilina
tel.: 0902 401 611, 0915 564 200
mail: info@margret.sk, www.margret.sk