Beauty Salon Margret

Anticelulitídové zábaly

32_1  

Celulitída, alebo pomarančová koža, vzniká v dôsledku zmeny tukových buniek v tkanive. Pokožka sa stáva hrboľatou a po stlačení pripomína povrch pomaranča. Celulitída sa najčastejšie vyskytuje tam, kde sa v zvýšenej miere ukladá tuk - na bokoch, nadlaktí a stehnách ako aj na zadku a bruchu. Nie je rušivým javom iba z vizuálneho hľadiska, ale môže byť aj bolestivá a postihuje v prvom rade ženy, pretože ich väzivové tkanivo je mäkšie ako väzivové tkanivo u mužov.

Touto zmenou kože trpí až 80% žien, príčinou sú väčšinou poruchy metabolizmu, lymfatického systému alebo hormonálne zmeny, v dôsledku čoho sa celulitída prejavuje zväčša počas dospievania, tehotenstva alebo v klimaktériu. Zlé stravovacie návyky a s tým súvisiaca nadváha vedú v našej spoločnosti hojnosti k rýchlemu šíreniu celulitídy.

Body Wrapping (telový zábal) od Aroma Dermu je nekomplikovaný, ale účinný program liečby celulitídy, pri ktorom sa používajú gély a ovinovacie fólie za pôsobenia tepla. Koncentrované účinné látky obsiahnuté v gély už po prvých aplikáciách výrazne spevňujú pokožku.

Ošetrenie:

Podľa stupňa celulitídy sa aplikuje gél Aroma Derm Cello soft, medium, strong, extra, alebo gél z pomarančových kvetov a centelly.

Spomínané gély pozostávajú z 35-tich 100%-ných prírodných éterických olejov, ktorých koncentrované účinné látky podporujú prekrvenie, majú spevňujúci, regeneračný a detoxikačný účinok. Táto ovinovacia fólia bola vyvinutá špeciálne na Body Wrapping, je odolná voči účinku éterických olejov a mimoriadne elastická. Pôsobením tepla pomocou hrejivej prikrývky sa účinok gélu ešte zvýši. Rozšíria sa póry, éterické oleje prenikajú hlbšie do tkaniva a minimálny čas pôsobenia klesne na 30 minút. Po zábale sa do pokožky masírovaním vtrie krém s aloe vera.


Ak chcete predĺžit alebo podporiť účinnosť krému, použite potom naše gély. Krém  uvoľňuje spojivové tkanivo a svaly. Gél sa rýchlo vstrebáva a preto sa ľahšie dostáva do hlbších tkanív. Preniká do svalov a tým pomáha pri odbúravaní tukov. Je účinný proti celulitíde! Ak anticelulitídny gél použijete po našich krémoch, zvýši sa jeho vplyv a účinnejšie zregeneruje Vašu pokožku. Výsledok je viditeľný nielen voľným okom ale ho aj cítite. Výrobky obsahujú rôzne účinné látky, ktoré na základe svojej sily pozitívne vplývajú na kožu. Gél môže obsahovať aj malé množstvo alkoholu.

Ak niekto nechce alebo nerád používa mydlo, prípadne má záujem dať pekný darček, doporučujeme mu  sprchové gély. Základné ingrediencie sú výživné pre pokožku a nevysušujú ju. Pri výrobe sú používané čisté eterické oleje a tým sprchové gély pôsobia tiež aromaterapicky. Výrazné sfarbenie jednotlivých druhov je prirodzené a na telo nepôsobia dráždivo. Balené sú v ozdobných, sklenných fľašiach s obsahom 250 ml alebo 1000ml plastových flašiach. Možnosť si zakúpiť u nás v salóne Margret.

Bergamot 250ml Mäta 250ml Levanduľa 250ml Ibištek 250ml


Chcete mať Vaše telo do leta bez celulitídy? Máte najvyšší čas začať!

Odstránenie celulitídy je dlhodobejší proces. Nespoliehajte sa na to, že Vám pomôže v boji proti celulitíde nejaký zázrak za pár dní.

Pokiaľ nechcete riešiť odstránenie celulitídy invazívne, resp. operatívne ale chcete sa v boji proti celulitíde zamerať na prirodzený spôsob – prípravky na vonkajšie použitie plus zmena životného štýlu k lepšiemu (zdravšia strava resp. detoxikácia), pripravte sa na to, že to bude trvať minimálne dva mesiace, kým dosiahnete viditeľný výsledok. Pprípravky proti celulitíde na báze vonkajšieho použitia – gély a krémy, Vám pomôžu pri správnej kombinácii so zmenou stravovacích návykov, dostatočným pitným režimom a správnym pohybom Vás dosiahnuté výsledky môžu pozitívne prekvapiť. A prečo to nestihnete za týždeň?

Samotná detoxikácia tela, resp. regenerácia tkanív – problémových partií trvá určitú dobu (niekoľko mesiacov). Ale na druhej strane výsledok bude trvalý, resp. ľahšie udržateľný ako pri invazívnych metódach a navyše bude aj zdraviu prospešný (zmena stravovacích návykov,…..)

Pokiaľ niečo roky zanedbáte, nečakajte zázrak za pár dní. Platí to nielen v bežnom živote ale aj pri odstránení celulitídy. Celulitída je silný protivník, tak ho nepodceňte. Ak hľadáte niečo čo Vám naozaj proti celulitíde pomôže, vyskúšajte komplexný program na odstranenie celulitídy, ktorý Vám pomôže vyhrať nad ňou!!!...viac info v salone Margret

Nenechávajte boj s celulitídou na poslednú chvíľu (čím neskôr začnete, tým ťažšie to bude). Odstránenie celulitídy máte teraz na dosah. Začnite ešte dnes.


Vaše najčastejšie otázky:

  • Moja staršia sestra aj mama majú výraznú celulitídu. Budem ju mať aj ja?

Genetika je silný faktor, pokiaľ doteraz celulitídu nemáte, dôležité je zamerať sa na stopercentnú prevenciu. Pokiaľ už máte prvé príznaky, nečakajte na ďalšie.

  • Koľko mi bude trvať odstránenie celulitídy 2.stupňa?

Je to individuálne a hlavne to závisí od intenzity zníženia negatívnych vplyvov a aktívnej činnosti proti celulitíde. V optimálnom prípade sa môže viditeľne zlepšiť už v priebehu dvoch mesiacov

  • Pomôže mi lymfatická masáž?

Určité zlepšenie nastane, keďže sa podporí lymfatický systém, ale zázraky sa nedajú očakávať.

  • Ak schudnem odstráni sa mi celulitída?

Samotné schudnutie zabezpečí zmenšenie tukových buniek, ale jednotlivé zhluky neodstráni. Mierne zlepšenie nastane, ale musíte schudnúť zdraviu prospešným spôsobom a nie nezmyselnými diétami (celulitída sa môže dokonca zvýrazniť). PS: ale kvôli svojmu zdraviu schudnite.

  • Športujem tri krát v týždni, nemám nadváhu, ale celulitídu mám, a to výraznú – asi až tretí stupeň. Čo mám robiť?

Sústreďte sa na pitný režim, zdravší životný štýl a doplňte aj jednu z metód vonkajšej starostlivosti. Určité zlepšenie sa dostaví.

Upozornenie:

Všetky telové zábaly sú vhodné podstupovať mimo letnú sezónu.

Váš tím salóna Margret

 

 


Salón Margret, Štúrova 14, 010 01 Žilina
tel.: 0902 401 611, 0915 564 200
mail: info@margret.sk, www.margret.sk