Beauty Salon Margret

Obsah článku
Strata na objeme tela - body wrap
Najčastejšie otázky a odpovede
Vaše skúsenosti
Celý článok

Strata na objeme tela

„Garantovaná strata v centimetroch na objeme od 12 do 30 cm!“  ...body wrap!

Znie to neuveriteľne!?!

No výsledky sú preukázané vo svete už vyše 30 rokov, kde sa stali tieto zábaly tak bežné, ako návšteva v soláriu, alebo u kaderníka. Že toto ošetrenie sa stalo hitom nielen u zákazníkov, ale aj u profesionálov, potvrdzuje cca 3000 prevádzok po celej  Európe.


Podporný prostriedok na "odštartovanie kúry na chudnutie" 

Body wrap je skutočne vynikajúci podporný prostriedok na „Odštartovanie kúry na chudnutie“!! Pretože okamžité výsledky na objeme (nie na váhe) motivujú ľudí ísť ďalej vo svojich predsavzatiach, posilňujú a povzbudzujú ich vôľu, dodávajú im optimizmus, radosť a odvahu.

Veľa ľudí s nadváhou, ktorí zahájili diétu na schudnutie, začínajú strácať pevnú vôľu ak nevidia očakávané výsledky... pre nich je body wrap skutočne veľmi silnou motiváciou pokračovať v redukčnej diéte!

Žiadny režim, žiadne lieky, ani cvičenia...


Čo je prestige body wrap?

Prestige body wrap krém je telový zábal. Vykonáva sa tak, že na telo sa nanesie špeciálny krém Prestige body wrap a potom sa telo obalí špeciálnou fóliou. Takto pripravený klient si ľahne a pod teplou prikrývkou relaxuje 1 hodinku, pričom môže stratiť až niekoľko centimetrov na páse, bruchu, ramenách, bokoch, stehnách a lýtkach. Strata na objeme minimálne od 12 do 30cm je garantovaná! (Táto strata centimetrov neznamená stratu na hmotnosti).

Ako funguje?

Fólia zabraňuje prílišnému poteniu, ktoré by malo za následok stratu minerálnych látok a stopových prvkov . Okrem toho, fólia umožňuje krému pôsobiť do hľbky. Krém preniká do tukových buniek a odstraňuje všetko nadbytočné, čím sa tukové bunky zmršťujú – zmenšujú svoj objem. A to je dôvod, prečo je tam značná strata centimetrov, ale bez výraznejšej straty na hmotnosti.

Ako sa vykonáva v praxi?

1. Vaše telo sa starostlivo zmeria a označí na koži (fixkou), alebo len tie časti tela, z ktorých chcete odstrániť neželané tukové vankúšiky. Tieto hodnoty sa zaznačia do tabuľky.

2. Náš zaškolený-certifikovaný pracovník vám nanesie na telo zoštíhlovací krém Prestige body wrap, (ktorý dodá vašej koži aj jemnosť a hebkosť).

3. Niekoľko raz vás obalí špeciálnou fóliou. Proces sa naštartuje.

4. Potom si pohodlne ľahnete, prikryje vás teplou prikrývkou a môžete relaxovať 1 hodinku. Krém spôsobuje pocit tepla, ktoré preniká vašou kožou.

5. Keď skončí relax (po 1 hodine), zábal vám jednoduchým spôsobom odstránia a opäť vás zmerajú na tých istých označených miestach.

Iste budete aj vy veľmi zvedavá, nedočkavá.... zázrak? Len jedna hodinka a vy ste stratili niekoľko centimetrov. Boli ste skeptická a nechcela ste v to veriť a predsa, výsledky sú tu!


AKCIA!!! ...cena 1 ošetrenia / 5 ošetrení / 10 ošetrení atď. ...viac info

viac info o hlavnej stránke "Prestige body wrap" ... www.bodywrap.sk 


Salón Margret, Štúrova 14, 010 01 Žilina
tel.: 0902 401 611, 0915 564 200
mail: info@margret.sk, www.margret.sk