Beauty Salon Margret

Ako jediný salon v Žiline vám ponúkame nástrek na telo zn. That So, ktorý využívajú aj slávne hviezdy ako Angelina Jolie, Jennifer Lopez a mnoho ďaľších ...


Samoopaľovací nástrek na telo - That´So

Prvý kozmeceutický (súbežný výsledok vývoja kozmetického a farmaceutického priemyslu) opaľovací prostriedok!  Ide o bezpečný spôsob opaľovania a bez rizík poškodenia pokožky pôsobením UV žiarenia.

Opaľovací roztok je navrhnutý tak, aby nedráždil citlivú pokožku klientov, naopak, podporuje obnovu kožných buniek a pôsobí proti jej starnutiu. 

Striekacia pištoľ bola vyvinutá špeciálne pre tento druh opaľovania. Doba aplikácie je veľmi krátka, efekt je vidieť okamžite po nanesení.  

Opálenie je prirodzené a v priebehu 6-8 hodín sa mení na prírodný bronzový odtieň bez akýchkoľvek fľakov,škvŕn a žltého odtieňa. Dodá pokožke zdravý, opálený a svieži vzhľad.


Výhody samoopaľovacieho násteku:

  • Je to výťažok z cukru, ktorý je rozprašovaný ako hmla ma kryciu vrstvu pokožky,  ktorá spôsobí bronzové zafarbenie akejkoľvek svetlej a málo pigmentovanej pokožky.
  • Nástrek rovnomerne prekryje drobné nedostatky pleti ako škvrny, jazvy, strie a znamienka.
  • Roztok nespôsobuje vrásky ani starnutie pokožky. Obsahuje výživné látky, DHA a erytrulózu + vitamín D 
  • Opaľovanie celého tela trvá cca 10 až 20 minút.
  • Stmavnutie pokožky je viditeľné už po aplikácii nástreku. Nástrek je však aktívny 24 hodín, a tak konečný výsledok je viditeľný na ďalší deň.
  • Opaľovací nástrek neposkytuje ochranu pred UV žiarením.
  • Opálenie bude viditeľné minimálne 8 až 10 dní, záleží od samotného premastnenia pokožky, častého umývania, aplikácií krémov určených po nástreku  (ktoré nie sú povinné)
  • Nástrek je vhodný aj pre mužov - nezafarbuje vlasy, bradu, fúzy, ani chĺpky na tele

  spray_jpg

TIP: Samoopaľovací prípravok neobsahuje UV filtre a nechráni pokožku pred slnečným žiarením.  Po použití sa telo vystavené priamemu pôsobeniu slnečného žiarenia opáli rovnako. Je preto vhodným a zdravím spôsobom, ako byť opálený nepretržite pred, počas i po letnej sezóne.

"Opaľujte sa však s rozumom."Salón Margret, Štúrova 14, 010 01 Žilina
tel.: 0902 401 611, 0915 564 200
mail: info@margret.sk, www.margret.sk