Beauty Salon Margret

najčastejšie otázky ...

Týždeň pred aplikáciou:

-nepoužívajte samoopaľovacie prípravky.


Pred samotným nástrekom:

odporúčame urobiť si dokonalý peeling celého tela (pre hladkú pokožku, kvôli rovnomerným opaľovacím výsledkom, venujte trocha viac času kolenám, lakťom, chodidlám a chrbtom rúk), príp. aj depiláciu chĺpkov 1 deň vopred, holenie najneskôr - 8hod pred opaľovaním. Pokožka nesmie byť nakremovaná, pred nástrekom nepoužívajte dezodorant resp. parfém, tvár musí byť taktiež odlíčená. Je vhodné si obliecť voľnejšie tmavé oblečenie, časť nastriekanej farby je na povrchu pokožky a tá sa môže pri zvýšenom potení otrieť do oblečenia. Prípadné znečistenie prádla sa dá vyprať bežným spôsobom – samoopaľovací roztok reaguje iba s pokožkou. Nenoste vlnu, nylon alebo hodváb počas alebo po aplikácii samoopaľovania minimálne 8 hodín, kedže samoopaľovacie zložky môžu spôsobiť škvrny na týchto materiáloch.


Po nástreku:

nesmiete prísť do kontaktu s vodou počas 6-8 hodín (vytvorí sa priestor pre samoopaľovaciu reakciu na pokožke, ak je to možné, počkajte cez noc). Nehydratujte si pokožku až do prvej sprchy. Toto môže zapríčiniť okamžitú reakciu samoopaľovacieho roztoku na pokožke a spôsobiť škvrny. Po tomto čase (6-8 hodín) sa osprchujete a jemne osušíte. Pokiaľ sa osprchujete skôr, dosiahnete svetlejší odtieň pokožky, v opačnom prípade bude odtieň tmavší. Neskôr po každom sprchovaní pokožku osušte iba jemným prikladaním uteráku, vyvarujte sa silnému treniu, aby ste nepoškodili vrchnú časť pokožky a tým aj nástrek.  Pokožku pravidelne ošetrujte hydratačnými prípravkami That So, ktoré výrazne predlžujú účinok samotného nástreku. Neznepokojujte sa, keď vidíte pri prvom sprchovaní zmývať sa farbu - toto je normálne. To, čo sa zmýva je kozmetický bronzer. Čo zostáva je krásne opálenie. Zvlhčujte si pokožku vždy po kúpaní, aby ste si udržali sfarbenie. Ak vaše opálenie začína blednúť, môžete si ho predĺžiť aplikáciou samoopaľovacieho spreju That'so ON-THE-GO na tvár a telo (ponúkame vám ho na domáce pouzitie v salóne Margret). Umyte si len dlane mydlom ihneď po aplikácii. Skvele vyzerajúce opálenie sa vytvorí za 2 - 4 hodiny. Po aplikácii dodržujte rovnaké zásady ako po aplikácii profesionálneho SUN MAKE-UP. Aplikujte znovu podľa potreby pre hlbšie sfarbenie.

Nezabudnite používať extra ochranu na slnko. Aj keď to vyzerá, že ste opálení, nezabudnite si na vonkajšie opaľovanie (slnko) aplikovať ochranný faktor, aby ste sa chránili pred spálením. Sun MAKE-UP (telový nástrek) môžte použiť pred samotným opaľovaním v soláriu aj na slnku, taktiež po opaľovaní v soláriu a na slnku (je to nástrek, nie opaľovanie pokožky, takže nieste obmedzený časom, kedy uskutočniť telový nástrek)


TIP: Samoopaľovací prípravok neobsahuje UV filtre a nechráni pokožku pred slnečným žiarením.  Po použití sa telo vystavené priamemu pôsobeniu slnečného žiarenia opáli rovnako. Je preto vhodným a zdravím spôsobom, ako byť opálený nepretržite pred, počas i po letnej sezóne.  "Opaľujte sa však s rozumom."

 

 


Salón Margret, Štúrova 14, 010 01 Žilina
tel.: 0902 401 611, 0915 564 200
mail: info@margret.sk, www.margret.sk