Beauty Salon Margret

Vizáž tváre zn. GOSH COSMETICS

Dánska značka Gosh sa za takmer 60 rokov svojej existencie stala známou svojou dekoratívnou kozmetikou už vo viac než 50-tích krajinách sveta.  Všetky výrobky Gosh využívajú najmodernejšiu technológiu výroby a svojim neparfumovaným zložením sú vhodné aj pre tú najcitlivejšiu pleť.

Špičková kvalita a dokonalý výber produktov – rozjasňujúce očné tiene, brilantné lesky, pestré rúže, odolné laky na nechty, zamatové špirály – umožnia každej žene vybrať si svoj štýl. Najnovšie farebné trendy - sexi trblietavé líčenie na plesovú sezónu, či prirodzené líčenie na všedný deň, to všetko ponúka široká paleta farieb dekoratívnej kozmetiky Gosh.

Vedieť sa pekne namaľovať je túžbou každej z nás. Naším cieľom je poradiť vám, že dokonalý make-up nie je len výsadou pre modelky. Skúsime teda objaviť prednosti vašej tváre a vyberieme  pre vás najvhodnejšie farby. Hoci každej z nás záleží na tom, aby dobre vyzerala, nie každej pristane to isté. V našich radách však nájdete všetko, čo potrebujete vedieť k dokonalému make-upu.

www.goshcosmetics.... 

Ponúkame Vám :

  • profesionálne vizážistické líčenie / foto vizáž
  • denná / večerná vizáž tváre
  • slávnostná vizáž (plesy, stužkové, promócie) ...AKCIA!!!  ...študenti 30% ZĽAVA
  • svadobná vizáž 
  • odborné poradenstvo 
  • workshopy (...správny výber mejkapu, typológia tieňov na oči, podčiarknutie vašich prednosti a mnoho ďalšieho z ponuky Gosh cosmetic

Dekoratívnu kozmetiku Gosh si môžte zakupiť aj u nás v salóne s jesennou (10/11 -2011) zľavou -30% do 30.11.2011 (vyberte si z ponuky a u nas vyuzite zľavu)

 


Salón Margret, Štúrova 14, 010 01 Žilina
tel.: 0902 401 611, 0915 564 200
mail: info@margret.sk, www.margret.sk